Konferencja: Innowacja i kredyt technologiczny, Wrocław

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w konferencji, która inauguruje debatę na temat wprowadzania i możliwości finansowania innowacyjnych technologii w przedsiębiorstwach (27.11.2009 r.).

Firmy działające w Polsce są w powszechnej opinii uważane za mało innowacyjne i innowacyjności niezbyt chętne. W tym kontekście przytacza się dane dotyczące wydatków na badania i rozwój, które wynoszą w polskiej gospodarce ok. 0,56% PKB podczas, gdy przeciętnie w 27 krajach Unii Europejskiej wynoszą one 1,84%. Chcemy to zmienić – przedsiębiorstwa na szerszą skalę powinny podejmować ryzyko inwestowania i wprowadzania na rynek nowych produktów, a do swojej działalności – nowych rozwiązań. Kredyt technologiczny może w tym pomóc.

Obok dyskusji zaprezentowane zostaną praktyczne możliwości i sposoby finansowania inwestycji z udziałem Kredytu technologicznego, doświadczenia przedsiębiorstw oraz nasze rekomendacje, a także przykłady wykorzystania współpracy biznesu i nauki we wdrażaniu innowacyjnych technologii.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, przedstawicieli banków i firm które już korzystały z Kredytu technologicznego, przedstawicieli instytutów naukowych, administracji oraz ekspertów.

Program konferencji
Karta zgłoszeniowa

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan
ul. Klonowa 6, 00-591 Warszawa
tel. (22) 565 18 00, faks: (22) 565 18 30, e-mail: agorecka@prywatni.pl
www.pkpplewiatan.pl