VI Bal Niepodległościowy w Poznaniu

Wielkopolski Związek Pracodawców, w imieniu organizatora - Agencji Hojnart Poznań, zaprasza na tradycyjny VI Bal Niepodległościowy, który odbędzie się we wtorek 10 listopada 2009 roku, o godz. 20:00 w sali balowej Domu Żołnierza w Poznaniu.

Wielkopolski Związek Pracodawców, już tradycyjnie, jest współorganizatorem balu. Bal, związany z obchodami Święta Niepodległości, stał się już tradycją w Poznaniu. Nawiązuje do przedwojennych imprez towarzyskich, organizowanych z okazji ważnych świąt narodowych. Patronatem Honorowym, po raz kolejny, objął bal Przewodniczący Rady Miasta Poznania, Pan Grzegorz Ganowicz. Imprezę poprowadzą zawodowi wodzireje. W programie między innymi tańce tradycyjne, towarzyskie i nowoczesne, śpiewanie pieśni patriotycznych.


Cena zaproszeń - 150 zł od osoby. W cenie biletu są dwa gorące posiłki i bufety szwedzkie czynne przez całą noc "bez ograniczeń", napoje bezalkoholowe, ciasto. Poza tym odpłatnie będzie można skorzystać z baru z alkoholami.

Rezerwację zaproszeń i miejsc przy stolikach, dla Członków Wielkopolskiego Związku Pracodawców i ich gości, można zgłaszać pod adresem: biuro@wzp.org.pl lub pod numerem tel. 061 657 60 51, tel. kom. 0691 98 68 68.