Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2010

 • 2010-11-16 Aktualności
  Aktualności

  Informacje o firmach zatrudniających osoby 45+

  Fundacja Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut" z ogromną przyjemnością podzieli się informacjami dotyczącymi firm zatrudniających osoby w wieku 45+.

 • 2010-11-15 Aktualności
  Aktualności

  Forum Nowych Idei – europejska konferencja Lewiatana

  Rola państwa we współczesnej gospodarce i społeczeństwie, potencjalne bankructwa państw, nowe regulacje i podatki w sektorze finansowym, perspektywy nowych i starych stref walutowych, nowe systemy zabezpieczenia społecznego, nowa edukacja, transfer idei i wiedzy - to przykładowe tematy, którymi zajmie się Forum Nowych Idei, które we wrześniu 2011 roku odbędzie się w Sopocie. To nowa jakość, która zgromadzi przedstawicieli świata nauki, biznesu i polityki.

 • 2010-11-15 Aktualności
  Aktualności

  Inflacja dalej rośnie

  W październiku br. inflacja, w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku, wyniosła 2,8 proc. wobec 2,5 proc we wrześniu i była wyższa od celu inflacyjnego (2,5 proc.) określonego przez Radę Polityki Pieniężnej - podał GUS.

 • 2010-11-15 Aktualności
  Aktualności

  Generalnie dobry kierunek, ale za mało determinacji

  Największym sukcesem rządu w ostatnich trzech latach była reforma emerytur pomostowych, wysoki poziom wykorzystywania pomocy z Unii Europejskiej i przyspieszenie prywatyzacji.

 • 2010-11-15 Aktualności
  Aktualności

  Wizyta szwedzkiej organizacji pracodawców

  12 listopada 2010 r. w siedzibie PKPP Lewiatan odbyło się spotkanie z delegacją największej organizacji pracodawców Szwecji działającej w sferze usług - Almega.

 • 2010-11-10 Aktualności
  Aktualności

  Beata Gessel w Radzie Dyrektorów ArbitralWomen

  19 października br. odbyło się walne zgromadzenie ArbitralWomen, podczas którego zostały ogłoszone nowe władze stowarzyszenia na kadencję 2010-2012.

 • 2010-11-10 Aktualności
  Aktualności

  I Morskie Regaty Żeglarskie PKPP Lewiatan

  Zapraszamy do udziału w I Morskich Regatach Żeglarskich PKPP Lewiatan w Chorwacji.

 • 2010-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Inwestorzy zarobią na akcjach GPW

  Na warszawskiej giełdzie udanie zadebiutowały akcje Giełdy Papierów Wartościowych. Cena na otwarciu wyniosła 50,75 zł i była o 18 proc. wyższa od ceny emisyjnej.

 • 2010-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Czternasta edycja Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”

  Celem Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku" jest promocja idei społecznego zaangażowania firm oraz najlepszych przykładów projektów, realizowanych przez przedsiębiorstwa samodzielnie i we współpracy z organizacjami pozarządowymi. W tym roku po raz czternasty najbardziej aktywne firmy zostaną nagrodzone za szczególnie wyróżniające się działania z zakresu społecznego zaangażowania biznesu.

 • 2010-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan o raporcie „W kierunku nowej strategii energetycznej dla Europy na lata 2011- 2020”

  PKPP Lewiatan przyjęła z zadowoleniem inicjatywę Pani Poseł Leny Kolarskiej - Bobińskiej przygotowania w imieniu Parlamentu Europejskiego raportu „W kierunku nowej strategii energetycznej dla Europy na lata 2011- 2020".