Konferencja „Własność intelektualna w strategiach wzrostu wartości i efektywności firmy”

8 grudnia odbędzie się konferencja „Własność intelektualna w strategiach wzrostu wartości i efektywności firmy". Wydarzenie, organizowane przez CODES Strategie, Deloitte oraz kancelarię Bird&Bird, odbędzie się w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

W nowoczesnej gospodarce coraz większe znaczenie dla działalności firm ma własność intelektualna. Staje się ich kluczowym zasobem, który znacznie zwiększa wartość przedsiębiorstwa (w przypadku firm z nowojorskiej giełdy udział IP w kapitalizacji sięga 80 proc.). Sprawia to, że zarządzanie IP powinno być w centrum zainteresowania każdego prezesa.

Podczas konferencji eksperci z CODES Strategie, Deloitte oraz kancelarii Bird&Bird będą starali się pokazać, jak sprawić, aby dzięki własności intelektualnej firma była bardziej konkurencyjna i więcej warta. Omówią strategie zarządzania IP i podpowiedzą, jak dostosować je do strategii biznesowych. Doradzą również, w jaki sposób zapewnić ochronę własności intelektualnej firmy, sfinansować jej rozwój i wykorzystać ją do optymalizacji podatkowej.

Konferencja to nie tylko interesujące prezentacje, które pokażą nowe podejście do zarządzania własnością intelektualną. To również możliwość wymiany opinii ze specjalistami i innymi firmami oraz okazja do zebrania ciekawych doświadczeń.

Członkom PKPP Lewiatan oferujemy promocyjny koszt udziału w konferencji.

Formularz zgłoszeniowy

Partnerami wydarzenia są: Giełda Papierów Wartościowych, PKPP Lewiatan, Polski Instytut Dyrektorów oraz Stowarzyszenie EMBA. Patronatem medialnym konferencję objął Magazyn ThinkTank.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie www.ipwbiznesie.pl