Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2011

 • 2011-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Wizjoner kontra kryzys. Jak dzisiaj rozwijać firmę?

  Dziennik Gazeta Prawna nagrodził pięć firm w konkursie "Wizjonerzy 2012" za najlepsze i najbardziej odważne decyzje biznesowe. Po odebraniu wyróżnień nagrodzeni wzięli udział w debacie moderowanej przez poświęconej receptom na radzenie sobie w czasach spowolnienia gospodarczego.

 • 2011-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Europa potrzebuje solidarności!

  „Wielkim projektom politycznym muszą towarzyszyć sny, które mobilizują do działania." - tak Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan, rozpoczęła pierwszą sesję Europejskiego Forum Nowych Idei, zatytułowaną: „Europa, przyszłość, solidarność."

 • 2011-09-28 Aktualności
  Aktualności

  Europejskie Forum Nowych Idei rozpoczęte

  Bronisław Komorowski, Prezydent RP, Lech Wałęsa b. Prezydent RP, Henryka Bochniarz Prezydent PKPP Lewiatan, Jürgen Thumann Prezydent Europejskiej Konfederacji Biznesu BUSINESSEUROPE i Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu, rozpoczęli Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie. Bierze w nim udział prawie 1000 osób z całego świata - liderzy biznesu, politycy, ludzie nauki i kultury. Organizatorem Forum jest PKPP Lewiatan, Forum odbywa się z okazji polskiej Prezydencji.

 • 2011-09-27 Aktualności
  Aktualności

  Event rekrutacyjny Harvard Business School na studia MBA

  Harvard Business School invites you to a presentation on the MBA program The event will take on Wednesday, October 5th at 17:00, at the Warsaw Stock Exchange, Trading Room, II floor, 4 Książęca Street, Warsaw, Poland. Registration is required. To register for the event visit:...

 • 2011-09-26 Aktualności
  Aktualności

  Tuzy światowej ekonomii na Forum Nowych Idei w Sopocie

  Prawie 1000 osób z kilkunastu krajów świata, w tym wybitni eksperci, nobliści, liderzy biznesu, politycy i naukowcy, weźmie udział w rozpoczynającym się 28 września br. Europejskim Forum Nowych Idei w Sopocie

 • 2011-09-26 Aktualności
  Aktualności

  Wdrożymy strategiczny CSR w 10 firmach - zgłoszenia do końca października br.

  Chcesz lepiej zrozumieć interesariuszy i zarządzać ich oczekiwaniami w sposób wspierający Twój biznes? Zapraszamy do udziału w projekcie!

 • 2011-09-21 Aktualności
  Aktualności

  Pracownicy tymczasowi nie wyprą zatrudnionych na stałe

  Autorzy raportu „Młodzi 2011" pod pojęciem zatrudnienia tymczasowego mylnie określają wszystkie elastyczne formy zatrudnienia, takie jak: umowę o pracę na czas określony, umowy cywilno-prawne i faktyczne zatrudnienie tymczasowe, co wprowadza spore zamieszanie terminologiczne i niebezpiecznie wypacza ideę samej pracy tymczasowej - uważa Polskie Forum HR, członek PKPP Lewiatan.

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan patronem videosłownika języka migowego

  Konfederacja Lewiatan została patronem strony www.migam.pl o stworzonego słownika języka migowego.

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  W 2012 roku wolniejszy wzrost gospodarczy

  W 2011 roku PKB wzrośnie o 3,8-4 proc. W przyszłym roku nasza gospodarka nieco zwolni i będzie się rozwijała w tempie 3 proc. - prognozują ekonomiści przygotowujący Indeks biznesu PKPP Lewiatan.

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  Produkcja przemysłowa przyspieszyła

  W sierpniu br. produkcja przemysłowa w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku wzrosła o 8,1 proc., a budowlana o 10,8 proc. - podał GUS.