Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2011

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  Tylko 10 dni do EUROPEJSKIEGO FORUM NOWYCH IDEI

  Już za 10 dni w Sopocie spotkają się liderzy europejskiego biznesu, by rozmawiać na temat przyszłości starego kontynentu.

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  Bezpłatny warsztat CSR w Krakowie

  PKPP Lewiatan i firma Deloitte zapraszają do udziału w całodniowym warsztatcie:
  „Społeczna Odpowiedzialność jako element budowy przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa - narzędzia dla biznesu" w Krakowie 12 października br.

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  Zaczynamy warsztaty konsultacyjne z CSR w regionach

  Bezpłatne warsztaty "CSR jako element budowy przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa - narzędzia dla biznesu" odbędą się w tym roku w 8 miastach wojewódzkich w ramach projektu CSR II realizowanego przez PKPP Lewiatan oraz firmę Deloitte.

 • 2011-09-19 Aktualności
  Aktualności

  Henryka Bochniarz wśród sześciu najbardziej wpływowych kobiet

  Z ujawnionych niedawno przez Wikileaks tajnych depesz ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie wynika, że Henrykę Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan uznano za jedną z sześciu najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Obok niej amerykańscy dyplomaci wymienili też Janinę Paradowską, dziennikarkę...

 • 2011-09-16 Aktualności
  Aktualności

  Zatrudnienie zaczęło spadać

  Zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw w sierpniu br. spadło o 0,1 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. W ujęciu rocznym zwiększyło się o 3,1 proc. - podał GUS.

 • 2011-09-16 Aktualności
  Aktualności

  ERASMUS dla Młodych Przedsiębiorców

  Program „ERASMUS dla Młodych Przedsiębiorców" pomaga europejskim przedsiębiorcom zdobyć umiejętności niezbędne do założenia lub prowadzenia własnej firmy w Europie.

 • 2011-09-15 Aktualności
  Aktualności

  Jest szansa na wzrost zatrudnienia osób niepełnosprawnych

  Po uzgodnieniu z Pełnomocnikiem Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych zmian w niedawno nowelizowanej ustawie o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, jest szansa, że więcej osób niepełnosprawnych znajdzie pracę - uważa PKPP Lewiatan.

 • 2011-09-15 Aktualności
  Aktualności

  Polski PKB będzie rósł szybciej niż w innych krajach UE

  Komisja Europejska obniżyła prognozy wzrostu PKB dla całej UE z 1,8 proc. do 1,7 proc.

 • 2011-09-15 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: Czy jest szansa na wzrost zatrudnienia osób niepełnosprawnych?

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Polska Izba Gospodarcza Czystości zapraszają na konferencję prasową pt. Czy jest szansa na wzrost zatrudnienia osób niepełnosprawnych? Jakie są skutki obecnie obowiązujących przepisów dla pracowników niepełnosprawnych i pracodawców ich...

 • 2011-09-14 Aktualności
  Aktualności

  CO DALEJ, EUROPO?

  Europa musi na nowo określić swoją rolę we współczesnym świecie. Jak zdefiniować jej miejsce w globalnym świecie? Jakie są nowe zagrożenia dla ładu gospodarczego? Jakich lekcji udzielił kryzys politykom i liderom biznesu? Czego Europa może, a czego nie musi się nauczyć od najszybciej rosnących gospodarek świata? Jaka ma być rola Zachodu we współczesnym świecie?