Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2011

 • 2011-12-19 Aktualności
  Aktualności

  Produkcja przemysłowa rośnie jak na drożdżach

  W listopadzie br. produkcja przemysłowa w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku wzrosła o 8,7 proc., a budowlana o 13 proc. - podał GUS.

 • 2011-12-19 Aktualności
  Aktualności

  II Morskie Regaty Żeglarskie PKPP Lewiatan

  Tym razem w Grecji. PKPP Lewiatan zaprasza po raz drugi na wspólne żeglowanie, zabawę i możliwość promowania firmy. II Morskie Regaty Żeglarskie zaplanowaliśmy w terminie 30 maja - 2 czerwca 2012.

 • 2011-12-19 Aktualności
  Aktualności

  Wesołych Świąt!

  Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa Zarząd i Rada Główna PKPP Lewiatan.    

 • 2011-12-16 Aktualności
  Aktualności

  W listopadzie zatrudnienie wzrosło

  Zatrudnienie w sektorze przedsiębiorstw w listopadzie wzrosło o 0,1 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca. W ujęciu rocznym zwiększyło się o 2,5 proc. - podał GUS.

 • 2011-12-16 Aktualności
  Aktualności

  Nowi członkowie Związku Pracodawców Forum Energetyki Odnawialnej

  W grudniu br. do ZPFEO w poczet członków przyjęto trzech członków: Enwia - firma specjalizuje się w produkcji małych siłowni wiatrowych przeznaczonych do współpracy z siecią elektroenergetyczną oraz pracującą na wydzieloną sieć BSJP in alliance with Taylor Wessing - kancelaria prawnicza o...

 • 2011-12-15 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan laureatem nagrody Pozytywista Roku

  15 grudnia br. przedstawiciel PKPP Lewiatan, Jeremi Mordasewicz, odebrał nagrodę "Pozytywista Roku", przyznaną konfederacji za całokształt działalności.

 • 2011-12-15 Aktualności
  Aktualności

  Zgłoszenie zastąpi pozwolenie na budowę

  W czwartek, wiceminister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej zapowiedział, że większość inwestycji ma być rozpoczynanych na podstawie zgłoszenia, a nie pozwolenia na budowę. „To będzie możliwe na terenach, które są objęte planami zagospodarowania przestrzennego. Niestety, w naszym kraju zaledwie jedna czwarta powierzchni miast jest nimi pokryta" - ocenia Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu PKPP Lewiatan.

 • 2011-12-15 Aktualności
  Aktualności

  Nie stosujmy odpowiedzialności zbiorowej podatników

  Urzędy i izby skarbowe kontrolując podatników, prowadzących działalność gospodarczą w rozmaitych branżach, nie mogą oceniać ich według różnych zasad. Nie mogą też stosować odpowiedzialności zbiorowej - uważa Rada Podatkowa PKPP Lewiatan.

 • 2011-12-15 Aktualności
  Aktualności

  Polska powinna wspierać powstanie europejskiej unii fiskalnej

  Premier Donald Tusk przedstawiając w Sejmie informację o przyszłości UE, podkreślił, że ratowanie strefy euro leży w interesie Polski.

 • 2011-12-15 Aktualności
  Aktualności

  Dzień dialogu społecznego - relacja

  Jakie są nowe pomysły na dialog społeczny? Jak skorzystać z dialogu żeby szybciej przywrócić stabilność ekonomiczną i wrócić na ścieżkę wzrostu gospodarczego? Czy dialog społeczny rozwija się w Europie czy wprost przeciwnie?