Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2011

 • 2011-12-05 Aktualności
  Aktualności

  Tylko co piąta firma będzie zatrudniać

  W ciągu najbliższych sześciu miesięcy 57 proc. firm pozostawi zatrudnienie na obecnym poziomie, wzrost planuje 21 proc., a redukcję 17 proc. - wynika z ostatniego badania agencji Randstad.

 • 2011-12-05 Aktualności
  Aktualności

  Nowi członkowie PKPP Lewiatan

  Związek Pracodawców Branży Usług Inżynierskich W listopadzie w poczet członków Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan przyjęto Związek Pracodawców Branży Usług Inżynierskich (ZPBUI). Organizacja zrzesza firmy konsultingowe i projektowe sektora infrastruktury, w większości są to...

 • 2011-12-02 Aktualności
  Aktualności

  Europejski biznes chce unii fiskalnej

  Europejski biznes zdecydowanie popiera pomysł utworzenia unii fiskalnej przez kraje strefy euro, ale otwartej także dla innych państw Unii Europejskiej

 • 2011-12-01 Aktualności
  Aktualności

  Liderzy europejskiego biznesu o kryzysie gospodarczym w UE

  Spotkaniem z Prezydentem Bronisławem Komorowskim rozpoczęło się dwudniowe spotkanie liderów europejskiego biznesu - Rada Prezydentów BUSINESSEUROPE, największej w Europie organizacji przedsiębiorców. Tematem przewodnim spotkania jest kryzys ekonomiczny w Unii Europejskiej oraz w strefie euro. Organizatorem spotkania jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

 • 2011-11-30 Aktualności
  Aktualności

  Polska gospodarka pędzi na tle Europy

  Wzrost gospodarczy w III kwartale br. wyniósł 4,2 proc. - podał GUS.

 • 2011-11-29 Aktualności
  Aktualności

  Firmy zwalniają w ostateczności

  Większość polskich przedsiębiorstw, w czasie pogarszającej się sytuacji gospodarczej, przyjęło strategię optymalizacji kosztów zatrudnienia przy jednoczesnej próbie utrzymania kadr.

 • 2011-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan chce kształcenia dopasowanego do potrzeb rynku pracy, a nie ulg

  PSL chce zwolnienia z płacenia w całości lub części składki rentowej pracodawców, którzy zatrudnialiby absolwentów szkół wyższych. To zły pomysł.

 • 2011-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Polskie firmy gotowe do szarży na zagraniczne rynki

  Małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski już teraz konkurują globalnie. Głównymi motywami są dostęp do rynków zagranicznych oraz dążenie do rozwoju, gdy działalność w kraju już nie wystarcza. Atutami: wiarygodność, przedsiębiorczość, wciąż niskie koszty i... ceniona marka.

 • 2011-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: Optymalizacja kosztów w zatrudnieniu

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Firma Doradcza KPMG zapraszają na konferencję prasową pt.: Optymalizacja kosztów w zatrudnieniu Jak firmy reagują na trudne warunki rynkowe? W czasie konferencji przedstawimy raport KPMG „Optymalizacja kosztów a utrzymanie pracowników....

 • 2011-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: Co zamiast becikowego, czyli jak wspierać rodzicielstwo w Polsce?

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, miesięczniki „Dziecko" i „Poradnik Domowy" zapraszają na konferencję prasową pt.: Co zamiast becikowego, czyli jak wspierać rodzicielstwo w Polsce? Organizatorzy plebiscytu Firma Przyjazna Mamie: PKPP Lewiatan, miesięczniki „Dziecko" i...