Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2011

 • 2011-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Członkami związków zawodowych nie powinny być osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych

  NSZZ „Solidarność" chce, by jej członkami mogli być pracujący na umowach zlecenia i o dzieło. „To nie jest najlepszy pomysł, bo wymagałby głębokich zmian nie tylko w ustawie o związkach zawodowych, ale także w prawie pracy, kodeksie cywilnym i postępowania cywilnego" - ocenia Małgorzata Rusewicz, dyrektorka departamentu Dialogu Społecznego i Stosunków Pracy PKPP Lewiatan.

 • 2011-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Stopy procentowe bez zmian

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 2011-11-07 Aktualności
  Aktualności

  Indeks Biznesu PKPP Lewiatan ponownie w dół

  Indeks Biznesu PKPP Lewiatan w październiku ponownie spadł - roczny o jeden punkt do 48 pkt, a kwartalny o dwa punkty również do 48 pkt.

 • 2011-11-04 Aktualności
  Aktualności

  Renty rodzinne nie dla wszystkich

  Podniesienie minimalnego wieku uprawniającego do renty rodzinnej po śmierci małżonka do ustawowego wieku emerytalnego oraz pozostawienie prawa do okresowej renty dla osób, które nie mają źródeł utrzymania - proponuje PKPP Lewiatan w „Białej Księdze", która zawiera rekomendacje dla nowego rządu.

 • 2011-11-04 Aktualności
  Aktualności

  Prezydent zaprasza przedsiębiorców do Chin

  Od 18 do 21 grudnia br. prezydent Bronisław Komorowski będzie przebywał z wizytą w Chinach, gdzie m.in. odwiedzi Szanghaj i Pekin.

 • 2011-11-03 Aktualności
  Aktualności

  Wyniki badania okien PVC

  Instytut Techniki Budowlanej i Związek Pracodawców - Producentów Materiałów dla Budownictwa przedstawiają wyniki badań okien PVC.

 • 2011-11-03 Aktualności
  Aktualności

  Wyróżnienie ISSA dla Marka Kowalskiego - Prezesa Polskiej Izby Gospodarczej Czystości

  Marek Kowalski, Prezes Polskiej Izby Gospodarczej Czystości, został uhonorowany nagrodą imienia Jack'a D. Ramaley'a, najwyższym odznaczeniem w branży profesjonalnego utrzymania czystości.

 • 2011-11-02 Aktualności
  Aktualności

  Raport „Inwestycje związane z energetyką odnawialną i nowe regulacje prawne”

  Raport „Inwestycje związane z energetyką odnawialną i nowe regulacje prawne", został przedstawiony przez kancelarię BSJP in alliance with Taylor Wessing, w czasie Forum Energetyki Odnawialnej „Biznes i przemysł dla zielonej gospodarki" i przygotowany na podstawie wyników badań przedsiębiorców z sektora OZE. Partnerem projektu była m.in. PKPP Lewiatan.

   

 • 2011-11-02 Aktualności
  Aktualności

  Wskaźnik PMI niespodziewanie w górę

  W październiku br. indeks PMI dla Polski niespodziewanie wzrósł o 1,5 pkt i wyniósł 51,7 pkt - podał HSBC.

 • 2011-11-02 Aktualności
  Aktualności

  Czy Polacy są na pewno przedsiębiorczy?

  Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Amway Polska zapraszają na konferencję "Czy Polacy są na pewno przedsiębiorczy?".