Chiny atrakcyjnym miejscem zbytu polskich produktów i usług

Rynek chiński to bardzo atrakcyjny rynek zbytu dla polskich producentów oraz usługodawców - w ostatnim czasie stopniowy wzrost zamożności mieszkańców państwa środka powoduje, że wzrasta ich apetyt na produkty o sprawdzonej wiarygodności i jakości . Tak właśnie kojarzą się producenci z Europy.... w tym z Polski .... Ale jak wejść na ten rynek?

Odpowiedź na to i wiele innych pytań znajdą Państwo podczas organizowanej przez firmę Chinese2know.com sp. z o.o. konferencji oraz w czasie cyklu warsztatów, seminariów i e-szkoleń.
Już 23 listopada w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie odbędzie się niecodzienne wydarzenie - II edycja konferencji „Odkryj Chiny - biznes z Chinami od Ado Z" . To jedyne forum wymiany doświadczeń dotyczące współpracy handlowej Polska-Chiny. Nasi eksperci -praktycy zaprezentują główne problemy z jakimi borykają się firmy wchodzące na ten rynek . Konferencja dedykowana jest do sektora małych i średnich przedsiębiorstw i w swej formule zakłada otwarte dyskusje prelegentów z uczestnikami, porady i wiele praktycznych wskazówek , analizę konkretnych przypadków, dostępność praktycznych materiałów.

Wśród zaplanowanych w tej edycji tematów znajdą się m.in. wykład Prof. Dr. Hab. Krzysztofa Gawlikowskiego dotyczący podstawowych różnic w kodzie kulturowym oraz etykiety kontaktów biznesowych, wykład Leszka Ślazyka (Chiny24.com) omawiający dwie dekady importu z Chin według praktyka, wykład Dominika Błędzkiego z Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, który opowie o tym jak sprawdzić i wyszukać wiarygodnego partnera biznesowego w Chinach. Pani Teresa Berent omówi kwestie dotyczące dokumentów inicjujących współpracę z chińskim partnerem - zapisy i metody egzekwowania ich realizacji. Zaś Międzynarodowa Kancelaria Prawna podpowie na co należy zwrócić szczególna uwagę przy zawieraniu kontraktów i jak wynegocjować najlepsze warunki współpracy.
Dodatkowo firma Chinese2know.com sp. z o.o. zaprasza wszystkich przedsiębiorców, przedstawicieli administracji publicznej na dedykowane, tematyczne warsztaty i e-szkolenia z zakresu współpracy Polska-Chiny. Szczegółowe informacje dotyczące terminów oraz tematyki znajdą Państwo na stronie https://www.chinese2know.com/223/II_Edycja_Odkryj_Chiny