Targi Projektów Kulturalnych – THINKTANK, Warszawa

Już 9 listopada THINKTANK, we współpracy z partnerami Narodowym Instytutem Audiowizualnym, Narodowym Centrum Kultury, Fundacją Malta, Instytutem Adama Mickiewicza, Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR, PKPP Lewiatan, AMS S.A., Związkiem Firm PR, organizuje Targi Projektów Kulturalnych w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Ich celem jest zbliżenie dwóch światów: instytucji kultury i biznesu.

Wybierzemy 25 projektów kulturalnych, które zostaną zrealizowane w Polsce w 2013 roku. Zaprosimy je do zaprezentowania swojej oferty dla partnerów i sponsorów komercyjnych (w formie mini-targów). Do udziału zaprosimy również szefów marketingu i komunikacji z firm, a także media oraz potencjalnych partnerów.

Będzie to okazja, by porozmawiać o projektach i poznać ich współtwórców i autorów. Wydarzeniu towarzyszyć będzie dyskusja o charakterze warsztatowym „Nie tylko klasyczny sponsoring. Nowe formy efektywnego współdziałania instytucji kulturalnych i biznesu". Na jej podstawie powstaną rekomendacje, zarówno dla twórców projektów, jak i działów marketingu i komunikacji firm (także w formie materiałów video). Mamy nadzieję, że przedsięwzięcie to zainicjuje cykl corocznych spotkań twórców projektów kulturalnych i ich potencjalnych partnerów.

Targi Projektów Kulturalnych odbędą się 9 listopada 2012 roku w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, w godzinach 11:00 - 16:00.

Zapraszamy już teraz do zarezerwowania daty!

Potwierdzenie udziału prosimy przesyłać do Renaty Ert-Eberdt, na adres: reberdt@mttp.pl

Partnerem Targów Projektów Kulturalnych w dniu 9 listopada 2012r. jest Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski.