Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2012

 • 2012-10-18 Aktualności
  Aktualności

  Zapraszamy na III Morskie Regaty Żeglarskie PKPP Lewiatan

  Termin zgłoszeń Regaty odbędą się, jeśli zgłosi się co najmniej 10 załóg. Ze względu na konieczność potwierdzenia rezerwacji atrakcyjnych, bo nowych jachtów Bavaria 40, czasu na decyzję nie mamy zbyt wiele. Prosimy o wstępne zgłoszenie uczestnictwa do 30 października 2012 r. do godz. 15.00....

 • 2012-10-18 Aktualności
  Aktualności

  Pomysły europejskich pracodawców na ratowanie strefy euro

  Ochrona euro ma kluczowe znaczenie dla długofalowego wzrostu gospodarczego w Europie. Dlatego niezbędne jest pogłębienie politycznej i gospodarczej integracji, co przełoży się na wzrost zaufania do gospodarki, a szczególnie strefy euro - uważają europejscy pracodawcy zrzeszeni w BUSINESSEUROPE, największej organizacji pracodawców w UE, do której należy PKPP Lewiatan.

 • 2012-10-18 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan ocenia ustawę łupkową

  Dla firm, które będą się zajmowały wydobyciem gazu łupkowego podstawowe znaczenie będą miały zasady wyliczania wprowadzonych podatków oraz możliwość rozliczania ponoszonych strat.

 • 2012-10-18 Aktualności
  Aktualności

  Wielki sukces firmy członkowskiej Lewiatana

  Dr Irena Eris została przyjęta jako jedyna selektywna, polska marka do prestiżowego Comité Colbert - stowarzyszenia 75 najbardziej luksusowych światowych marek, wśród których znajdują się m.in. Veuve Clicquot, Dior, Louis Vuitton.

 • 2012-10-17 Aktualności
  Aktualności

  10-lecie Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

  Od 7 do 9 października w Serocku, odbyło się spotkanie członków i przyjaciół Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. 145 uczestników zjazdu świętowało 10. urodziny Związku.  Była to możliwość spotkanie wieloletnich przyjaciół, w tym konkurentów rynkowych z branży kosmetycznej, obecnych i byłych władz organizacji oraz członków honorowych.

 • 2012-10-17 Aktualności
  Aktualności

  Projekt "Otwarta firma"

  Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza firmy i instytucje do udziału w projekcie „Otwarta firma, realizowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Już po raz piąty w Polsce w dniach 12-18 listopada 2012 r.

 • 2012-10-17 Aktualności
  Aktualności

  Przemysł dostał zadyszki

  - Przemysł ostro hamuje. W kolejnych miesiącach możemy się spodziewać pogłębienia tej tendencji. Coraz trudniej będzie osiągnąć 2,5 proc. wzrost PKB w 2012 roku

 • 2012-10-17 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja: Szanse i zagrożenia dla rozwoju wielkopolskich MSP, Piła

  Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan we współpracy z Biurem Poselskim Posła Adama Szejnfelda w ramach projektu „Monitoring kondycji sektora MSP w latach 2010-2012", współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas konferencji zaprezentujemy wyniki badania kondycji sektora MSP przeprowadzonych już po raz dziesiąty na reprezentatywnej próbie firm.

 • 2012-10-16 Aktualności
  Aktualności

  Konferencje w ramach projektu „Monitoring kondycji sektora MSP w latach 2010-2012”

  Zapraszamy do udziału w konferencjach organizowanych przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan w ramach projektu „Monitoring kondycji sektora MSP w latach 2010-2012", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego....

 • 2012-10-16 Aktualności
  Aktualności

  Stagnacja w zatrudnieniu

  We wrześniu br. zatrudnienie w gospodarce nie zmieniło się, a wynagrodzenia wzrosły o 1,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku - podał GUS.