Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2012

 • 2012-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Nidzicki Klub Biznesu - nowy związek regionalny w strukturach Lewiatana

  Nidzicki Klub Biznesu (w skrócie NKB) jest związkiem pracodawców zrzeszającym 31 firm z Powiatu Nidzickiego. Naszą misją, którą realizaujemy we współpracy z władzami miasta oraz organizacjami społecznymi, jest rozwój gospodarczy miasta Nidzica oraz reprezentowanie interesów zrzeszonych w NKB...

 • 2012-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Pracodawcy mniej hojni przed świętami

  - Jak zwykle pod koniec roku pracownicy liczą na świąteczne prezenty od swoich pracodawców. Niestety, w okresie obecnego spowolnienia gospodarczego, więcej firm niż zazwyczaj zdecyduje się jedynie na symboliczne podarunki, albo zupełnie zrezygnuje z obdarowywania pracowników - mówi Monika Zakrzewska, ekspert PKPP Lewiatan.

 • 2012-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan apeluje o zmiany w ustawie o zatrudnianiu niepełnosprawnych

  Aby zwiększyć udział pracowników niepełnosprawnych w otwartym rynku pracy należy zrównać prawa pracodawców związane z ich zatrudnianiem.

 • 2012-11-27 Aktualności
  Aktualności

  Rekomendacje EFNI: Nowi przedsiębiorcy szansą Europy

  W czasach kryzysu Europa powinna wzmocnić warunki dla kiełkującej przedsiębiorczości. To nowi przedsiębiorcy, zorientowani na wzrost, będą tworzyć najwięcej miejsc pracy. Europa nie potrzebuje rewolucji w dziedzinie przedsiębiorczości, ale szeregu małych kroków w celu jej usprawnienia - rekomenduje władzom UE i rządom państw członkowskich Europejskie Forum Nowych Idei, którego organizatorem była PKPP Lewiatan.

 • 2012-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Konsumpcja indywidualna będzie słabnąć

  Sprzedaż detaliczna w październiku br. wzrosła o 3,3 proc. - podał GUS.

 • 2012-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Posiedzenie Rady Głównej PKPP Lewiatan

  23 listopada 2012 r. w hotelu Ossa, nieopodal Rawy Mazowieckiej odbyło się otwarte posiedzenie Rady Głównej PKPP Lewiatan z udziałem  kluczowych członków organizacji pracodawców.

 • 2012-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Bezrobocie przyspieszy

  Stopa bezrobocia wzrosła w październiku br. do 12,5 proc., wobec 12,4 we wrześniu - podał GUS.

 • 2012-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Wzmocnienie roli Rady Regionów

  W trakcie wyjazdowego posiedzenia Rady Głównej PKPP Lewiatan w Ossie, 23 listopada, odbyło się również spotkanie Rady Regionów.

 • 2012-11-26 Aktualności
  Aktualności

  Konferencja ogólnopolska: Szanse i zagrożenia rozwoju MSP w Polsce, Warszawa

  Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan wspólnie z Parlamentarnym Zespołem Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach projektu „Monitoring kondycji...

 • 2012-11-23 Aktualności
  Aktualności

  Debata: Czy Polska marnuje potencjał przedsiębiorczości?

  PKPP Lewiatan i Lewiatan Business Angels wspólnie z redakcją Dziennika Gazety Prawnej organizują debatę pt. „Czy Polska marnuje potencjał przedsiębiorczości?" Wspólnie z przedstawicielami administracji centralnej, świata nauki, mediów i przedsiębiorców chcemy zastanowić się: - jakie...