Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2012

 • 2012-01-27 Aktualności
  Aktualności

  Gospodarka nie zwalnia tempa

  W 2011 roku wzrost gospodarczy wyniósł 4,3 proc. - podał GUS. „Polska gospodarka należy do najszybciej rozwijających się w UE. Utrzymanie takiego tempa w tym roku nie będzie możliwe, ale PKB i tak wzrośnie o ok. 3 proc." - mówi dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, główna ekonomistka PKPP Lewiatan.

 • 2012-01-27 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan apeluje do premiera w sprawie ACTA

  Umowa ACTA nie zabezpiecza interesów ogromnej grupy przedsiębiorców prowadzących działalność w środowisku cyfrowym- czytamy w liście PKPP Lewiatan wystosowanym do premiera.

 • 2012-01-26 Aktualności
  Aktualności

  Ekologiczne przepisy paraliżują firmy

  Nawet najmniejsze firmy uginają się pod ciężarem przepisów dotyczących ochrony środowiska. Muszą wypełniać dziesiątki formularzy i uiszczać różne opłaty.

 • 2012-01-25 Aktualności
  Aktualności

  Zaproszenie na narty w północno-zachodni masyw Civetty

  Biuro ZPPL "Lewiatan", podobnie jak w latach ubiegłych, korzystając z usług biura podróży Excalibur Tours, organizuje wyjazd na narty do Włoch w północno-zachodni masyw Civetty do hotelu Sporthotel Europa****, malowniczo położonego nad jeziorem Alleghe, w dniach 24.03-01.04.2012 r....

 • 2012-01-25 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan pracuje nad Czarną Listą Barier – prezentujemy Listę w obszarze Fundusze Strukturalne

  Zobacz projekt Czarnej Listy Barier - fundusze strukturalne Zapraszamy członków PKPP Lewiatana do weryfikacji naszej Listy, a także do zgłaszania własnych barier - koniecznie wraz ze wskazaniem przyczyn istniejącej sytuacji oraz możliwych rozwiązań. Czekamy na Państwa głosy do 3 lutego 2012...

 • 2012-01-25 Aktualności
  Aktualności

  Barometr dyrektorów sprzedaży 2012

  Jak kryzys gospodarczy wpływa na pracę dyrektorów sprzedaży? Jakie szanse i zagrożenia czekają na nich w 2012 roku? Jakie mają plany i czy rok 2012 będzie przełomowy? Czy sprzedaż i marketing idą ze sobą w parze czy walczą o wpływy? Próby odpowiedzi na powyższe pytania podejmie się Michael Page International przy wsparciu Polish National Sales Awards, w trakcie ogólnopolskiego badania Dyrektorów Sprzedaży. PKPP Lewiatan jest partnerem badania.

 • 2012-01-25 Aktualności
  Aktualności

  Niemcy pomogą naszej gospodarce

  Indeks niemieckich nastrojów gospodarczych Ifo wzrósł w styczniu br. do 108,3 pkt, znacznie więcej niż oczekiwano.

 • 2012-01-25 Aktualności
  Aktualności

  Jacek Męcina wśród 50-ciu najbardziej wpływowych prawników

  Doradca zarządu PKPP Lewiatan, dr hab. Jacek Męcina znalazł się wśród 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce, wyłonionych przez „Dziennik Gazetę Prawną".

 • 2012-01-25 Aktualności
  Aktualności

  Henryka Bochniarz – żelazna dama polskiej gospodarki

  Redakcja „Dziennika Gazety Prawnej" uznała Henrykę Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan, za jedną z 50-ciu najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki.

 • 2012-01-24 Aktualności
  Aktualności

  Kwotowa waloryzacja emerytur podpisana

  Prezydent podpisał nowelizację ustawy wprowadzającą kwotową waloryzację emerytur i rent w 2012 roku oraz skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego. „Prezydent słusznie skierował ustawę do TK, bo tylko waloryzacja proporcjonalna zapewnia realną wartość emerytur i rent zwiększając je o wskaźnik inflacji"- mówi Jeremi Mordasewicz, doradca zarządu PKPP Lewiatan.