Nowy członek - INWENTA - Zaawansowane usługi HR. Najważniejsza jest pasja!

INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska menedżerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowaliśmy projekty rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem interim managerów i realizacją projektów czasowych.

Specjalizujemy się również w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji. W oparciu o metody Assessment i Development Centre, Audyt Personalny, oceny pracownicze i Ocenę 360° diagnozujemy potrzeby szkoleniowe i rozwojowe pracowników, identyfikujemy luki kompetencyjne i oceniamy efektywność i przydatność na stanowisku pracy. Na tej podstawie proponujemy adekwatne metody dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu kompetencji w organizacji.

Inwenta realizuje także projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem, przywództwem, zmianą i efektywnością. Nasze projekty bez względu na rodzaj i poziom skomplikowania prowadzimy z kreatywnością i pełnym zaangażowaniem.
Mamy nadzieję, że zarówno dla nas, także dla naszych Klientów, jak i Kandydatów praca zawsze będzie pasją.

Dlaczego Inwenta?
• Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, profesjonalizm naszych konsultantów i ekspertów jest gwarancją świadczenia przez Inwentę usług na najwyższym poziomie
• Proponujemy nowoczesne i unikalne rozwiązania w obszarze HR
• Dysponujemy szeroką bazą najlepszych kandydatów i interim managerów na rynku
• Szanujemy czas i finanse naszych Klientów - projektujemy wszystkie nasze usługi w taki sposób, aby optymalnie zaspokajały ich indywidualne potrzeby
• Wspieramy rozwój nowoczesnych metod zarządzania - śledzimy i kreujemy trendy na rynku polskim związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi.

Firma Inwenta mieści się w Warszawie, przy ul. Koszykowej 69/3.
www.inwenta.pl.