Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2012

 • 2012-11-12 Aktualności
  Aktualności

  Przepisy o wywłaszczeniu zagrażają przedsiębiorstwom

  W polskim prawie należy wprowadzić przepisy gwarantujące dochodzenie naprawienia szkody, jaką wyrządza wywłaszczenie z nieruchomości.

 • 2012-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Kogo słuchają liderzy polskich firm?

  Jacek Santorski, prof. Krzysztof Rybiński, dr Henryka Bochniarz i Andrzej Klesyk - to najchętniej słuchane osoby w kategoriach doradca, ekonomista i liderzy biznesu.

 • 2012-11-09 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan o wydłużeniu urlopu dla rodziców

  Proponowany przez rząd wydłużony urlop dla rodziców musi być rzeczywiście urlopem rodzicielskim, a nie przedłużonym urlopem macierzyńskim, aby nie pogarszał sytuacji kobiet na rynku pracy - uważa PKPP Lewiatan.

 • 2012-11-08 Aktualności
  Aktualności

  Rekordowy wynik trzeciego kwartału Citi Handlowego

  W trzecim kwartale tego roku Citi Handlowy zarobił netto 251 mln zł, co stanowi najlepszy wynik kwartalny z działalności biznesowej od wejścia banku na Giełdę. To wynik o 38 proc. wyższy od osiągnięć z poprzedniego roku. W minionym kwartale bank konsekwentnie wdrażał kolejne etapy strategii i...

 • 2012-11-08 Aktualności
  Aktualności

  HumanBrand - silna marka wspiera karierę i przedsiębiorczość

  Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości mamy przyjemność zaprosić Państwa na oficjalną premierę programu rozwoju kariery HumanBrand połączoną z inauguracją działalności pierwszego w Polsce Instytutu Brandingu Personalnego mającego siedzibę na Malcie Spotkanie będzie miało miejsce w...

 • 2012-11-08 Aktualności
  Aktualności

  Przemysłowcy z Austrii w Lewiatanie

  W środę, 7 listopada prezydent Henryka Bochniarz gościła delegację austriackiego Związku Przemysłu I.V. na czele z prezydentem Georgiem Kapschem.

 • 2012-11-07 Aktualności
  Aktualności

  Stopy procentowe wreszcie w dół

  W środę Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe o 25 pkt bazowych.

 • 2012-11-07 Aktualności
  Aktualności

  Przedsiębiorcy zadowoleni ze zmian w projekcie ustawy o VAT

  To dobrze, że nowe zasady ustalania terminu na rozliczenie podatku VAT zaczną obowiązywać dopiero od 1 stycznia 2014. To rozwiązanie korzystne dla przedsiębiorców - uważa PKPP Lewiatan.

 • 2012-11-07 Aktualności
  Aktualności

  Nowa firma w Polskim Związku Pracodawców Konsultingu

  Euro-Funding Advisory Group jest międzynarodową grupą doradczą założoną w 1996 roku, aktualnie działającą w 19 krajach na 3 kontynentach. W Europie jesteśmy obecni w Hiszpanii, Portugalii, Polsce, Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Niemczech, Włoszech oraz Irlandii. Jesteśmy dynamiczną...

 • 2012-11-06 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan wzywa do uelastycznienia czasu pracy

  Premier zapowiedział wydłużenie okresu rozliczeniowego czasu pracy z 4 do 12 miesięcy, ale rząd nie podjął decyzji, kiedy i jakie konkretnie regulacje wprowadzi w życie. Jeżeli ustawowy okres bilansowania czasu pracy nie zostanie wydłużony, skala zwolnień w przyszłym roku będzie większa - ostrzega PKPP Lewiatan.