Lewiatan uhonorowany Złotym Spinaczem

„Przedsiębiorcy tworzą" - kampania Lewiatana, uświadamiająca jak kluczową rolę w życiu każdego Polaka pełnią przedsiębiorcy, otrzymała nagrodę Złotego Spinacza jako kampania edukacyjna roku.

Złote Spinacze to najważniejsze nagrody branży PR. W skład jury wchodzi 51 autorytetów z dziedziny PR, komunikacji, marketingu, mediów i opiniotwórczych organizacji. W tym roku do konkursu zostało przesłanych 250 zgłoszeń.

 „Przedsiębiorcy tworzą" było pierwszą kampanią, która za cel postawiła sobie uświadomienie Polakom jak wielką rolę w ich życiu pełnią przedsiębiorcy. Projekt trwał dwa lata. W tym czasie zbudowaliśmy sieć 2000 „ambasadorów", zyskaliśmy 50 patronatów medialnych, wydaliśmy 17 raportów, a w mediach ukazało się ponad 400 materiałów.

W ramach tej kampanii powstały m.in. unikalne raporty „Przedsiębiorcy w Polsce", poradnik „Efektywna współpraca administracji i biznesu" oraz kampania medialna pod hasłami: „Miejsc pracy nie przynosi bocian", „Dochód narodowy nie wypada sroce spod ogona", „Inwestycje nie trafią się jak ślepej kurze ziarno". Elementem projektu był również ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców „Biznes. Dobry wybór".

Bardzo dziękujemy wszystkim partnerom projektu! Więcej o projekcie na stronie www.przedsiebiorcytworza.pl.

 

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.