Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2013

 • 2013-10-11 Aktualności
  Aktualności

  Outsourcing w Polsce - publikacja tematyczna

  Najnowsza publikacja kancelarii Wardyński i Wspólnicy, zatytułowana „Outsourcing w Polsce", omawia problemy prawne związane z outsourcingiem pracowniczym, outsourcingiem usług księgowych i outsourcingiem w instytucjach finansowych.

 • 2013-10-10 Apteki
  Apteki

  Okrągły stół farmaceutów i właścicieli aptek bez przedstawicieli NIA

  Na okrągły stół farmaceutów, właścicieli aptek, organizacji pacjenckich i ekspertów oraz przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia nie przybyli reprezentanci Naczelnej Izby Aptekarskiej.

 • 2013-10-10 Dialog społeczny
  Dialog społeczny

  Lewiatan też chce zmian w Komisji Trójstronnej

  Związki zawodowe chcą zmienić Komisję Trójstronną. Dzisiaj w Warszawie będą dyskutować jak usprawnić dialog społeczny. Konfederacja Lewiatan ponawia propozycję powrotu do rozmów dla wspólnego dobra pracowników i pracodawców, w poczuciu odpowiedzialności za państwo.

 • 2013-10-09 Tytoń
  Tytoń

  Slimy zostaną

  Opowiedzenie się przez Parlament Europejski, w przyjętym we wtorek (8 października) stanowisku negocjacyjnym w sprawie nowej dyrektywy tytoniowej, za dalszą możliwością sprzedaży papierosów typu slim to pozytywna wiadomość dla polskiej gospodarki.

 • 2013-10-09 Aktualności
  Aktualności

  Przedsiębiorstwa obroniły się przed kryzysem

  Z badań małych i średnich przedsiębiorstw przeprowadzonych przez Konfederację Lewiatan wynika, że udało im się obronić przed kryzysem.

 • 2013-10-09 Aktualności
  Aktualności

  Forum Climate Solutions

  Climate Solutions jest najbardziej prestiżowym oraz opiniotwórczym światowym forum umożliwiającym liderom branży finansowej, rządowej oraz biznesowej do wspólnego podejmowania decyzji oraz analizowania rozwiązań dotyczących zmian klimatycznych. Corocznie szczyt odgrywa rolę platformy...

 • 2013-10-08 Aktualności
  Aktualności

  Więcej ofert pracy dla pracowników HR

  Na rynku pracy, w trzecim kwartale br., wzrosła m.in. liczba ofert pracy dla pracowników działów HR.

 • 2013-10-08 Prawo ogólnogospodarcze
  Prawo ogólnogospodarcze

  Ochrona danych osobowych: pośpiech niewskazany

  Nie kalendarz polityczny Unii Europejskiej, ale jakość i „czasoodporność" przyjętego aktu prawnego, powinny być priorytetem w pracach nad unijną reformą ochrony danych osobowych - uważa Konfederacja Lewiatan.

 • 2013-10-08 Fundusze strukturalne
  Fundusze strukturalne

  Uwagi Konfederacji Lewiatan do Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

  W odpowiedzi na konsultacje prowadzone przez MRR Lewiatan zgłosił uwagi do Programu Operacyjnego Pomoc 2014-2020. Celem głównym Programu jest zapewnienie sprawnego i efektywnego wdrażania polityki spójności w latach 2014-2020.

 • 2013-10-08 Aktualności
  Aktualności

  Członek Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu o przetwarzaniu informacji

  Informacja kluczem do prowadzenia biznesu W ciągu ponad sześćdziesięciu lat istnienia Iron Mountain obserwuje, kreuje i wdraża zmiany związane z przetwarzaniem informacji. Rozwój technologiczny, zmiany sposobu pracy i otoczenia biznesowego nie wpływają na jeden tylko obszar - informacja...