Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2013

 • 2013-03-05 Aktualności
  Aktualności

  Konsultacje społeczne na Lubelszczyźnie dotyczące nowych źródeł energii

  Mieszkańcy Lubelszczyzny wolą by w pobliżu miejsca ich zamieszkania wydobywano gaz łupkowy, niż stawiano farmę wiatrową lub biogazownię - wynika z badania, które przeprowadził TNS Polska na zlecenie biura poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej na 1000-osobowej próbie w styczniu 2013 roku.

 • 2013-03-05 Aktualności
  Aktualności

  Przekaż 1 % Fundacji „Rodzice Szkole"

  Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się w dobrej szkole, przekaż nam 1% swojego podatku dochodowego, wpisując do rocznego rozliczenia podatkowego PIT numer: KRS: 0000268115 Fundacja „Rodzice Szkole": · pomaga wszystkim, którzy budowę nowoczesnego systemu edukacji...

 • 2013-03-05 Aktualności
  Aktualności

  PZP i Lewiatan reprezentowany w Radzie Przedsiębiorczości przy Marszałku Województwa Podlaskiego

  1 marca 2013 r. Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański powołał Radę Przedsiębiorczości przy Marszałku Województwa Podlaskiego. Nominację na członka Rady otrzymał m.in. Wojciech Winogrodzki prezes Zarządu Podlaskiego Związku Pracodawców. Gratulujemy! Nominacja  

 • 2013-03-05 Aktualności
  Aktualności

  V Zawody Narciarskie Lewiatana w Krynicy

  W zakończonych 3 marca br., na stokach Jaworzyny Krynickiej, V Narciarskich Zawodach Lewiatana zwyciężył Jarosław Urban ze Związku Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Benke z firmy Blue Jet , a trzecie miejsce zajął Bartosz Mateja. Wśród Pań najlepsza okazała się po raz kolejny Joanna Szymańska - Bulska z JSB Pharma.

 • 2013-03-04 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan apeluje o obniżkę stóp procentowych

  Rada Polityki Pieniężnej powinna energiczniej obniżać stopy procentowe w celu podniesienia konkurencyjności polskiej gospodarki - apeluje PKPP Lewiatan.

 • 2013-03-01 Aktualności
  Aktualności

  Stanowisko partnerów społecznych dotyczące sytuacji w ochronie zdrowia

  Partnerzy społeczni uważają, że zdrowie obywateli i jego ochrona powinny być jednym z priorytetów polityki państwa. Przypominamy o tym szczególnie teraz, kiedy z niepokojem obserwujemy, że problemy ochrony zdrowia często przegrywają z innymi, doraźnymi celami politycznymi.

 • 2013-03-01 Aktualności
  Aktualności

  Przemysł odczuwa spowolnienie

  Wskaźnik PMI dla polskiego sektora przemysłowego wyniósł w lutym br. 48,9 pkt i był nieznacznie wyższy niż w styczniu 48,6 pkt, ale to już jedenasty miesiąc spowolnienia w polskim sektorze przemysłowym - podał HSBC.

 • 2013-03-01 Aktualności
  Aktualności

  PKB rośnie coraz wolniej

  W czwartym kwartale 2012 roku wzrost gospodarczy zwolnił do 1,1 proc. z 1,4 proc. w trzecim kwartale ubiegłego roku - podał GUS.

 • 2013-03-01 Aktualności
  Aktualności

  LBA poleca Bloomberg Businessweek Polska

  NOWY NUMER TYGODNIKA BLOOMBERG BUSINESSWEEK POLSKA JUŻ W SPRZEDAŻY, A W NIM: Czarna polewka dla PKO BP. Poczta Polska nie chce oddać gigantowi swego banku Wielki bazar za 5 lat. Unia Europejska i USA tworzą strefę wolnego handlu Panie z własnym interesem, czyli biznes na Dzień...

 • 2013-03-01 Aktualności
  Aktualności

  EUROHUB Luxembourg – czy możliwa jest synergia między luksemburskim i polskim sektorem logistycznym?

  Luksemburscy prelegenci przedstawią prezentację o EUROHUB Luxembourg - analizę sektora usług logistycznych w Luksemburgu. Rozwój tej branży jest jednym z ekonomicznych priorytetów luksemburskiego rządu.   Luksemburg poszukuje innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest Luxembourg Freeport...