V Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2013

Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Interim Management 2013, która odbędzie się 5 grudnia 2013 r., w Warszawie, w hotelu Mercure Centrum.

Celem tegorocznego wydarzenia jest pokazanie, że interim management funkcjonuje zarówno na gruncie korporacji, jak i firm sektora MŚP, a także jest sposobem na dalszą karierę zawodową dla dojrzałego menedżera. W trakcie konferencji rozmawiać będziemy o zarządzaniu firmami, przeprowadzaniu zmian, optymalizacji procesów, czy restrukturyzacji.

Swoimi doświadczeniami podzielą się zagraniczni goście, Interim Managerowie, a także Klienci zlecający projekty czasowe.

Swój udział w konferencji potwierdzili już m.in.: prof. dr hab. Andrzej Jacek Blikle, Norbert Biedrzycki - Prezes Zarządu ABC Data, Maciej Majewski - CEO & Co-owner Pentacomp SA, Maciej Berger - Członek Zarządu Nordea.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie debata, w której naprzeciwko siebie staną Prezesi oraz Interim Managerowie i rozmawiać będą o tym, jak ułożyć wzajemną współpracę, aby osiągnąć zamierzony efekt. Debatę poprowadzi Monika Nachyła - Wiceprezes Zarządu Banku BGŻ. 

Adresatami spotkania są przedstawiciele najwyższej kadry menedżerskiej - członkowie zarządów i rad nadzorczych, dyrektorzy, właściciele firm.

Zapraszamy do rejestracji! Koszt udziału tylko 299 PLN

UWAGA! Dla Członków Konfederacji Lewiatan - 20% zniżki. Wystarczy wpisać hasło: „LEWIATAN" w polu „kod rabatowy"

Sprawdź szczegóły:
http://stowarzyszenieim.org/page/v-miedzynarodowa-konferencja-interim-management-2013

  

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Interim Managers (SIM) - pierwsza w Polsce organizacja skupiająca Interim Managerów. Jego celem jest działalność publiczna na rzecz budowania, promowania i propagowania idei interim management. Stowarzyszenie poprzez swoje działania aktywnie działa na rzecz podnoszenia świadomości przedsiębiorców w zakresie wykorzystywania idei IM w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Chroni także interesy Interim Managerów, w celu uzyskania poczucia bezpieczeństwa zawodowego - grupowego i indywidualnego. Partnerem SIM jest brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające Interim Managerów - Institute of Interim Management (IIM) oraz firma doradztwa personalnego Inwenta, specjalizująca się w realizacji projektów interimowych.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji - e-mail:  kontakt@stowarzyszenieim.org,
tel.: 22 50 234 70.