Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2014

 • 2014-12-01 Aktualności
  Aktualności

  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Lewiatanie

  8 grudnia 2014 r.  członkowie Lewiatana po raz trzeci w tym roku spotkają się z ekspertami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. To zarazem pierwsze spotkanie w Lewiatanie poświęcone ofercie funduszy europejskich dla firm realizujących projekty badawczo- rozwojowe po zakończeniu...

 • 2014-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Bez odpowiedzialności staniemy w miejscu

  W środę 26. listopada podczas konferencji podsumowującej 25 lat rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce, THINKTANK zainaugurował Rok Odpowiedzialności. Przez najbliższy rok wspólnie z partnerami programu - wiodącymi polskimi firmami i organizacjami pozarządowymi, administracją, mediami,...

 • 2014-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Superwoman na rynku pracy

  Szanowni Państwo, Zapraszamy serdecznie na konferencję, na której zaprezentujemy rekomendacje i propozycje rozwiązań dotyczących godzenia życia prywatnego z zawodowym oraz służących zwiększaniu udziału kobiet we władzach firm....

 • 2014-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Konsumpcja i inwestycje napędzają gospodarkę

  PKB w 3. kwartale 2014 r. wzrósł o 3,3 proc. - potwierdził GUS. Spożycie indywidualne zwiększyło się o 3,2 proc. a inwestycje o 9,9 proc.

 • 2014-11-28 Aktualności
  Aktualności

  Przyszłość Europy socjalnej zależy od naszej konkurencyjności

  28 listopada w Brukseli BUSINESSEUROPE wydała broszurę na temat przyszłości Europy socjalnej, w której zarysowano główne wyzwania i perspektywy.

 • 2014-11-28 Motoryzacja
  Motoryzacja

  Motoryzacja-Przemysł-Nauka

  26 listopada 2014 roku w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki  zgromadziło się środowisko branży motoryzacyjnej na drugiej Konferencji „Motoryzacja-Przemysł-Nauka" z udziałem Wicepremiera Janusza Piechocińskiego oraz Pani Minister Grażyny Henclewskiej.

 • 2014-11-27 Aktualności
  Aktualności

  Zmniejszyć koszty archiwizowania akt

  Unowocześnienie systemu archiwizowania dokumentacji pracowniczej. Ograniczenie uciążliwości tego obowiązku poprzez stworzenie listy dokumentów wymagających przechowywania oraz określenie okresu przez jaki powinny być przechowywane - proponuje Konfederacja Lewiatan - w „Białej Księdze bis", która zawiera rekomendacje dla rządu na ostatni rok działalności.

 • 2014-11-27 Aktualności
  Aktualności

  Wojewoda Świętokrzyski przy Okrągłym Stole z przedsiębiorcami

  W poniedziałek 24 listopada przy Okrągłym Stole wraz z Wojewodą Świętokrzyskim - Bożentyną Pałką-Korubą spotkali się świętokrzyscy przedsiębiorcy, organizacje przedsiębiorców oraz Posłowie na Sejm RP. Tematem rozmów była nowelizacja ordynacji podatkowej.

 • 2014-11-27 Aktualności
  Aktualności

  Nowe władze Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

  26 listopada wybrano nowe władze Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Kadencja trwa trzy lata.   ZARZĄD    Prezes: •       Joanna Popławska (Oriflame Products Poland Sp. z o.o.)   Wiceprezesi:  ...

 • 2014-11-27 Aktualności
  Aktualności

  Polish National Sales Awards 2014 – nagrody dla najlepszych w sprzedaży

  Już niebawem, bo 9 grudnia 2014 r., o godzinie 19.00 odbędzie się uroczysta Gala Finałowa VI edycji konkursu Polish National Sales Awards 2014.