Konferencja: Kapitał na rozwój – nowe możliwości

Dolnośląscy Pracodawcy w imieniu Konfederacji Lewiatan mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji dotyczącej pozyskiwania kapitału dla firm, pt. „Kapitał na rozwój - nowe możliwości 2015".
Konferencja jest kierowana do sektora dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego i odbędzie się 23 kwietnia 2015 r. w Hotelu Sofitel Wroclaw Old Town we Wrocławiu.

 

Aby budować stabilną pozycję firmy na rynku, podnosić jej wartość trzeba wprowadzać innowacyjne technologie i poszerzać rynki zbytu, w kraju i zagranicą. W tym celu trzeba inwestować, a to wymaga znalezienia odpowiedniego źródła finansowania. Instytucje rynku kapitałowego oferują, w tym zakresie nowe możliwości, z których można skorzystać, a na pewno warto o nich wiedzieć.

Silna konkurencja na rynkach, dynamiczne otoczenie biznesowe stanowią wyzwanie dla przedsiębiorców do ciągłych zmian i dostosowywania firm do nowych warunków. Aby dynamicznie zwiększać wielkość produkcji, wprowadzać innowacyjne technologie, poszerzać rynki zbytu trzeba inwestować, a to wymaga znalezienia odpowiedniego źródła finansowania.

Podczas konferencji zostaną szczegółowo omówione obecne źródła pozyskiwania kapitału:
• kredyt technologiczny - wprowadzenie nowych rozwiązań, współpraca z bankiem
• fundusze podwyższonego ryzyka - Venture Capital i Private Equity,
• Anioły biznesu - kluczowy element w rozwoju innowacyjnych start-up'ów,
• Inicjatywa Jeremie - ułatwiony dostęp do pozyskania kapitału dla sektora MŚP

Podczas interaktywnych warsztatów uzyskacie Państwo kompleksową informację na temat poszczególnych źródeł finansowania oraz rekomendacje dotyczące wyboru metody zasilenia kapitałem, optymalnej z punktu widzenia indywidualnych potrzeb i możliwości przedsiębiorstw.
Prowadzący konferencję to wysokiej klasy eksperci-praktycy, z wieloletnim doświadczeniem. Konferencja dedykowana jest dużym, średnim oraz małym firmom poszukującym różnych źródeł finansowania planowanych inwestycji.


Konferencja „Kapitał na rozwój - nowe możliwości 2015" odbędzie się 23 kwietnia 2015 we Wrocławiu. Hotel Sofitel Wroclaw Old Town, ul. Św. Mikołaja 67.

Organizator: Konfederacja Lewiatan
Współorganizator: regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan - Dolnośląscy Pracodawcy


Więcej informacji na stronie
http://www.dolnoslascypracodawcy.pl/dolnoslascy-pracodawcy/3/news/16/entry/1314