Misja Gospodarcza do Chin

Uprzejmie informujemy, że w ostatnim tygodniu listopada 2015 r. planowana jest organizacja misji na Forum Gospodarcze, przewidziane w ramach Szczytu Państw Europy  Środkowo-Wschodniej i Chin („16+1") w Suzhou (Chiny).

Szczyt, z udziałem szefów rządów państw należących do formuły „16+1", odbędzie się już po raz czwarty (po szczytach w Warszawie - 2012, Bukareszcie -2013, oraz Belgradzie - 2014), tym razem w Państwie Środka. Analogicznie do formuły poprzednich edycji, przewidywana jest także organizacja komponentu gospodarczego Szczytu, tj. delegacji przedsiębiorców z Państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Forum Gospodarcze stanowić będzie znakomitą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Chin oraz Państw Europy Środkowo-Wschodniej. Przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji wstępnie zainteresowanych udziałem w Forum, zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 22-432-71-02 lub pod adresem e-mail wojciech_chatys@parp.gov.pl
Możliwość wzięcia udziału w misji gospodarczej będzie uzależniona od ostatecznie potwierdzonego przez organizatorów programu wydarzenia.

Więcej informacji na temat Forum Gospodarczego - wkrótce.