Nowy członek Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu

Grant Thornton Legal jest kancelarią prawną działającą w ramach Grant Thornton, wyłącznego partnera Grant Thornton International w Polsce. Jest częścią globalnego zespołu ekspertów, składającego się z ponad 2 600 partnerów oraz 31 000 pracowników, obecnego w ponad 110 krajach na całym świecie.

W Polsce działa od 20 lat w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i Kraków), zapewniając bliski kontakt z klientami oraz umożliwiając realizację wymagających projektów w obszarze usług audytorskich, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, prawnego oraz outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta. Klienci firmy to ponad 1000 podmiotów, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na GPW oraz firmy z top 500 największych przedsiębiorstw działających w naszym kraju.

Zespół Kancelarii składa się z wysoko wykwalifikowanych prawników posiadających szerokie doświadczenie uzyskane m.in. przy wspieraniu klientów Grant Thornton.

Firma specjalizuje się w zagadnieniach związanych z:

·       prawem spółek handlowych, bieżącą obsługą korporacyjną, wdrażaniem optymalizacji podatkowych, fuzjami i przejęciami,

·         prawem pracy oraz cywilnoprawnych aspektów zatrudnienia,

·      prawem rynku kapitałowego, zapewniając obsługę prawną procesów związanych z pozyskiwaniem kapitału na rynku finansowym oraz funkcjonowaniem spółek publicznych.

Swoje działania Grant Thornton opiera na najwyższych standardach jakości oraz indywidualnym podejściu do Klienta, zorientowanym na zrozumienie biznesu i celów, które chce osiągnąć. Dostarcza Klientowi dedykowane rozwiązania, osadzone w konkretnym otoczeniu biznesowym, pomaga podejmować trafne decyzje i skutecznie pokonywać bariery na drodze rozwoju biznesów jako ich partnerzy. Współpraca z doradcami Grant Thornton z pozostałych obszarów (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze, outsourcing rachunkowości) umożliwia budowę interdyscyplinarnych zespołów, zapewniających kompleksowe wsparcie.

Zapraszamy do zapoznania się z usługami firmy na naszej stronie internetowej