Równowaga pomiędzy życiem zawodowym a osobistym - badanie

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie badawczym analizującym trendy dotyczące równowagi między życiem zawodowym a rodzinnym.

Celem badania jest znalezienie odpowiedzi na pytanie jak osiągnąć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Badanie prowadzone jest przez profesorów z uniwersytetu IESE Business School - prof. Nurię Chinchillę oraz prof. Mireia Las Heras we współpracy z Fundacja Liderek Biznesu oraz Fundacją Humanites i skierowane jest do respondentów w 23 krajach. Jego wyniki umożliwią wypracowanie konkretnych zaleceń oraz rekomendacji dla przedsiębiorstw w zakresie polityk i praktyk, które pomogą pracownikom na lepszą integrację życia zawodowego i rodzinnego.

Wypełnienie ankiety obliczone jest na max. 15 minut. Prosimy o staranne odpowiedzi na wszystkie pytania zawarte w ankiecie. Po jej wypełnieniu otrzymają Państwo krótką analizę wyników oraz konkretne rekomendacje i zalecenia. Dzięki interaktywnej stronie WWW będą mogli Państwo również zobaczyć jakich odpowiedzi udzielili respondenci w innych krajach.

Szanujemy Państwa prywatność. Wszystkie odpowiedzi oraz dane pozostaną anonimowe oraz poufne. W przypadku dalszych pytań, proszę o kontakt z Eweliną Romańczuk, tel. 22- 55 777 95 oraz ewelina.romanczuk@liderkibiznesu.pl