Rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Dzisiaj ruszyła ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw. W Polsce odbędzie się ponad 2000 imprez. Patronat nad wydarzeniem objęła Konfederacja Lewiatan.


Global Entrepreneurship Week to największe na świecie święto przedsiębiorczości, stawiające w centrum uwagi innowatorów, start-upowców i wszystkich tych, którzy swoją działalnością tworzą miejsca pracy, rozwiązują problemy społeczne i ekonomiczne. Celem organizatorów i partnerów przedsięwzięcia jest inspirowanie ludzi na całym świecie do odkrywania swojego przedsiębiorczego potencjału, rozwijania kompetencji i sieci kontaktów.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa wyjątkowa, bo gromadząca instytucje państwowe i pozarządowe, firmy, szkoły i uniwersytety działające wspólnie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbędzie się w naszym kraju już po raz ósmy.
www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Konfederacja Lewiatan