Nagroda dla związku regionalnego

Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan otrzymał ODZNAKĘ HONOROWĄ za zasługi dla Województwa Łódzkiego.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej sesji Sejmiku Województwa 29 września 2015 r. Wręczenia dokonał Witold Stępień, Marszałek Województwa Łódzkiego, a nagrodę odebrał Prezes RZPPZŁ, Artur Matiaszczyk. Niniejsza nagroda jest formą uznania przez regionalne władze, wieloletnich zasług RZPPZŁ Lewiatan, dla tworzenia dobrych warunków dla funkcjonowania biznesu, zaangażowanie w sprawy społeczne i gospodarcze. Kapituła przyznająca wyróżnienie podkreśliła także fakt, iż przedstawiciele RZPPZŁ Lewiatan funkcjonują we wszystkich ciałach kolegialnych, ważnych dla rozwoju dialogu w naszym regionie, a sama Organizacja uczestniczy niemal we wszystkich ważnych wydarzeniach gospodarczych regionu.

Gratulujemy!