Piróg & Partnerzy dołączył do Związku Konsultingu

Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy, jedna z wiodących firm prawniczych w Polsce, lidera w dziedzinie zamówień publicznych, dołączył do Polskiego Związek Pracodawców Konsultigu.

Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy od ponad 17 lat świadczy profesjonalną obsługę prawną krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, podmiotów udzielających zamówień publicznych, wykonawców zamówień publicznych, jak również organów administracji rządowej i samorządowej.


Założycielem Kancelarii jest adwokat Jerzy Pieróg, jeden z najwybitniejszych specjalistów zamówień publicznych, z niezrównanym doświadczeniem w tej dziedzinie (Chambers Europe 2015). Zespół Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający szerokie doświadczenie w realizacji wielu spektakularnych projektów i transakcji z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, edukacyjnej, pocztowej, transportowej, medycznej i farmaceutycznej, budowlanej, informatycznej oraz e-commerce. Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy znana jest na rynku z realizacji największych w Polsce postępowań przetargowych oraz wygranych w sprawach o wielomilionowych wartościach.

Eksperci prawni Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy są autorami licznych publikacji książkowych oraz artykułów, występują w roli wykładowców studiów podyplomowych, a także trenerów szkoleń, w tym realizowanych przez powiązaną spółkę JTP Training & Management sp. z o.o.

Kancelaria Prawna PIERÓG & Partnerzy specjalizuje się w zagadnieniach związanych z:

• Kompleksowym doradztwem z zakresu stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień
w projektach, których celem jest sprawne udzielanie oraz skuteczne pozyskiwanie zamówień publicznych;
• bieżącą obsługą korporacyjną;
• obsługą prawną w zakresie robót i inwestycji budowlanych;
• kompleksową obsługą prawną postępowań prowadzonych na zasadzie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) oraz koncesji na roboty budowlane lub usługi;
• doradztwem prawnym z zakresu pomocy publicznej oraz pozyskiwania środków i funduszy Unii Europejskiej, a także wsparciem Beneficjentów w sporach dotyczących naliczania korekt finansowych;
• obsługą prawną podmiotów z branży TMT (Technologie, Media, Telekomunikacja);
• zastępstwem procesowym we wszelkich sprawach sądowych oraz sprawach o charakterze administracyjno-prawnym.

Ugruntowaną pozycję na rynku usług prawnych potwierdzają liczne referencje od Klientów Kancelarii oraz rekomendacje w rankingach prawniczych w tym prowadzonych przez Dziennik Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Chambers and Partners, Corporate Intl Magazine Legal Award.

Zapraszamy do zapoznania się z doświadczeniem i zespołem Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy na stronie internetowej: www.pierog.pl