13. edycja Dnia przedsiębiorczości

W związku ze zbliżającym się "Dniem przedsiębiorczości" (20 kwietnia br.) zwracamy się z prośbą o zaangażowanie się pracowników firm w realizację programu. 13. edycja "Dnia przedsiębiorczości" została objęta honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.


Celem „Dnia przedsiębiorczości" jest włączenie środowiska dorosłych, a zwłaszcza przedsiębiorców, do przygotowania młodzieży do wejścia na rynek pracy i świadomego kształtowania kariery zawodowej. Dzięki wolontariuszom - doświadczonym pracownikom - młodzi ludzie mają okazję dowiedzieć się, jakie kompetencje są niezbędne na upragnionym stanowisku pracy, w jakim kierunku powinni się dalej kształcić i czy mają odpowiednie predyspozycje do wykonywania wymarzonego zawodu. Program funkcjonuje na zasadzie: jeden pracownik - jeden uczeń.

Będziemy bardzo wdzięczni za zaproszenie młodzieży do Państwa firmy.

Rejestracji firmy wraz z udostępnieniem stanowisk należy dokonać do 8 kwietnia br. na stronie internetowej programu www.dzien-przedsiebiorczosci.junior.org.pl

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Państwu koordynator programu, Pan Andrzej Pierchała (tel. 502 144 458 lub andrzej.pierchala@junior.org.pl).

Informator dla wolontariusza