Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności 2016

 • 2016-01-05 Aktualności
  Aktualności

  Odpowiedź Konfederacji Lewiatan na serię konsultacji społecznych KE

  W grudniu br. upływa termin udzielenia odpowiedzi na serię konsultacji społecznych Komisji Europejskiej dotyczących szeroko pojętego rynku cyfrowego. Poniżej prezentujemy dwa stanowiska Konfederacji Lewiatan przekazane w ramach tychże konsultacji.

 • 2016-01-05 Aktualności
  Aktualności

  Grudniowe spotkania władz Konfederacji Lewiatan w Brukseli

  3 grudnia br. Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan, odbyła jednodniową wizytę w Brukseli. W ramach spotkań odbyły się m.in. do rozmowy o rewizji dyrektywy dotyczącej pracowników delegowanych w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE oraz rozmowa władz BUSINESSEUROPE i prezesów dużych firm z komisarzami. 

 • 2016-01-05 Aktualności
  Aktualności

  Lewiatan popiera propozycje KE w sprawie unii energetycznej

  Konfederacja Lewiatan z zadowoleniem przyjęła propozycje Komisji Europejskiej, dotyczące opracowania i systematycznej aktualizacji krajowych planów odnoszących się do realizacji celów unii energetycznej.

 • 2016-01-04 Aktualności
  Aktualności

  Cały 2015 r. ze spadkiem cen

  Ceny towarów i usług konsumpcyjnych obniżyły się w grudniu o 0,5 proc. r/r, a w stosunku do listopada o 0,2 proc. - podał GUS w swoim szybkim szacunku CPI.