Targi budowlane na Białorusi

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Mińsku pragnie poinformować, że w dniach 5-8 września br. na międzynarodowej wystawie branży budowlanej "BUDPRAGRES 2017" zostanie zorganizowane stoisko promocyjno-informacyjne WPHI.

Miejsce wystawy: Mińsk, pr. Pobeditelei 20/2. (Futbolnyi Manezh)

Szczegóły dotyczące wystawy można znaleźć na stronie organizatora: http://budpragres.minskexpo.com/

Tematyka i główne działy targów: materiały budowlane u urządzenia, oświetlenie, technologie budowlane, drzwi i zamki, okna, tepaty, tekstylia, maszyny budowy dróg, mocowania i uchwyty, architektura i projektowanie, materiały wykończeniowe, dom za miastem, farby, ocieplenie i wentylacja, ceramika budowlana, odzież ochronna, energoefektywność.

Zapraszamy do odwiedzenia targów i bezpłatnego uczestnictwa!!!

 

Polskie firmy/organizacje zainteresowane nawiązaniem kontaktów z potencjalnymi białoruskimi partnerami zapraszamy do bezpłatnego skorzystania ze stoiska informacyjno-promocyjnego WPHI w celu reklamy firmy lub produktów reprezentowanej firmy, poprzez:

1. Bezpośrednie rozmowy przedstawiciela Państwa firmy z białoruskimi rozmówcami, partnerami na stoisku WPHI, w terminie i czasie wcześniej z nami uzgodnionym;

2. Prezentację i dystrybucję Państwa drukowanych materiałów reklamowych lub/oraz dystrybucję Państwa materiałów reklamowych na nośnikach elektronicznych przez obsługę stoiska WPHI zainteresowanym osobom, zwiedzającym wystawę. (W przypadku zainteresowania taką formą promocji - materiały należy przesłać do WPHI w Mińsku zwykłą pocztą na adres: 220030 Mińsk, ul. Valadarskaham.doj 6, Białoruś, najlepiej z wyprzedzeniem 1-2 tygodni przed wystawą. Czas na dotarcie przesyłki pocztowej z Polski do Mińska - 7-10 dni).

Jednocześnie przypominamy, że przy skorzystaniu z transportu lotniczego (do 5 dób) na Białorusi można przebywać bez wizy.