Targi DESIGN, FURNITURE, INNOVATION - 2017 w Mińsku

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Polskiej w Mińsku uprzejmie informuje, że w dniach 11-14 kwietnia 2017 r. odbywa się na Białorusi największa wystawa branży meblarskiej "DESIGN, FURNITURE, INNOVATION - 2017".

Więcej informacji o przedmiotowej imprezie:

Informacja w języku rosyjskim

Informacja w języku angielskim

Informacja w języku polskim

Polskie firmy i organizacje zainteresowane nawiązaniem kontaktów z potencjalnymi białoruskimi partnerami zapraszamy do bezpłatnego skorzystania ze stoiska informacyjno-promocyjnego WPHI w celu reklamy firmy lub produktów reprezentowanej firmy, poprzez:

1. Bezpośrednie rozmowy przedstawiciela Państwa firmy z białoruskimi rozmówcami, partnerami na stoisku WPHI, w terminie i czasie wcześniej z nami uzgodnionym;

2. Prezentację i dystrybucję Państwa drukowanych materiałów reklamowych lub/oraz dystrybucję Państwa materiałów reklamowych na nośnikach elektronicznych przez obsługę stoiska WPHI zainteresowanym osobom, zwiedzającym wystawę. (W przypadku zainteresowania taką formą promocji - materiały należy przesłać do WPHI w Mińsku zwykłą pocztą na adres: 220030 Mińsk, ul. Valadarskaham.doj 6, Białoruś, najlepiej z wyprzedzeniem 1-2 tygodni przed wystawą. Czas na dotarcie przesyłki pocztowej z Polski do Mińska - 7-10 dni).

Dodatkowych informacji udziela:

Piotr Masajlo
I Sekretarz
Wydzial Promocji Handlu i Inwestycji
Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku

ul. Valadarskaha 6
22030 Minsk
Republika Bialorus

tel: (+375 17) 200 27 72
fax: (+375 17) 200 49 74
minsk@trade.gov.pl
www.belarus.trade.gov.pl