Webinarium o PPP - 30 października, godz. 13.00

Zapraszamy na webinarium (poniedziałek, 30.10 godz. 13.00) dotyczące partnerstwa publiczno-prywatnego. Będzie mowa również o wsparciu szkoleniowym i doradczym dla przedsięwzięć planowanych do realizacji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego.

Gościem specjalnym będzie Robert Kałuża, Radca Ministra z Departamentu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Ministerstwa Rozwoju, który przedstawi założenia nowej Ustawy o PPP i będzie odpowiadał na Państwa pytania. W wydarzeniu wezmą udział eksperci - Bartosz Mysiorski, Tomasz Korczyński i Grzegorz Tryc, specjaliści w zakresie zagadnień prawnych, ekonomicznych i finansowych z obszaru budowania partnerstwa publiczno-prywatnego.

Aby wziąć udział w webinarium wystarczy w poniedziałek, 30.10 o godz. 13.00 kliknąć http://eurokreator.clickmeeting.com/131743521 

Uczestnicy webinarium będą mieli możliwość późniejszego skorzystania z naszej oferty szkoleniowej współfinansowanej w 90% z funduszy europejskich.  Szkolenia są realizowane na terenie całej Polski w ramach projektu „Partnerstwo publiczno-prywatne - szkolenia dla MMŚP".

Więcej informacji na http://www.eurokreator.eu/partnerstwo-publiczno-prywatne/ oraz https://www.facebook.com/GrupaEurokreator/

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: eurokreator@eurokreator.eu , tel. 504 382 929.