Praca 4.0 - eksperci o wyzwaniach rynku pracy

Już za niecały miesiąc eksperci i praktycy, podczas konferencji Praca 4.0 debatować będą o wyzwaniach rynku pracy stojących przed przedsiębiorcami w nadchodzącym roku.

„Z punktu widzenia pracodawców wprowadzenie pracowniczych planów kapitałowych to nie tylko zwiększenie kosztów pracy. To także nowe obowiązki administracyjne oraz informacyjne. Przedsiębiorcy nie będą z nich szczególnie zadowoleni. Warto jednak zawczasu je poznać i się przygotować."
dr Marcin Wojewódka, radca prawny, kancelaria Prawa Pracy Wojewódka i Wspólnicy

Zmiany na rynku pracy stanowią ogromne wyzwanie dla polskich przedsiębiorców. W obliczu znaczącego deficytu kandydatów trwa walka nie tylko o pozyskanie talentów, ale również o ich zatrzymanie. Optymalizacja procesów HR staje się kluczowym działaniem, nie tylko w obszarze rekrutacji."
Karolina Adamiec-Vook, Wiceprezes ds. Rekrutacji Polskie Forum HR

„W niedługim czasie czekają pracodawców nowe wyzwania. Zmiana zasad kodeksowych regulacji ochrony danych osobowych czy możliwość elektronizacji akt osobowych. Pytanie jak zafunkcjonują nowe rozwiązania w praktyce i jak odnaleźć się w okresie przejściowym."
mec. Robert Lisicki, Konfederacja Lewiatan

PRACA 4.0 Rynek Pracy 2018 - rozwiązania dla biznesu. Prawo pracy, wynagrodzenia, ubezpieczenia, kształtowanie kompetencji. Zapraszamy na drugą edycję konferencji, która odbędzie się w dniach 13-14 listopada 2017 r. w DAGO Centrum (Rondo 1) w Warszawie.

Celem konferencji jest przedstawienie najbardziej aktualnych informacji z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń oraz rynku pracy, w praktyczny i przystępny sposób odpowiadający potrzebom przedsiębiorców. Będziemy dyskutowali w gronie decydentów i praktyków, wśród których znajdą się przedstawiciele ZUS, GIP oraz ministerstw. Wspólnie z  naszymi ekspertami rozpatrzymy takie praktycznie zagadnienia jak:

• zatrudnieniu cudzoziemców - wyjaśnienie wchodzących od 1 stycznia 2018 r. zmian,
  • pracowniczym planom kapitałowym - projektowane rozwiązania, dodatkowych obowiązki pracodawców,
  • optymalizację procesów HR,
  • outsourcing pracowniczy - korzyści i zagrożenia,
  • kwalifikacje dla gospodarki 4.0.,
  • regulacje czasu pracy,
  • delegowanie pracowników - perspektywa inspekcji.

Pełen program konferencji oraz paneliści dostępny jest na stronie www.praca4zero.pl