Certyfikowany kurs IOD – rabat dla firm stowarzyszonych Lewiatana

Konfederacja Lewiatan i Grupa ECDP zapraszają do udziału w certyfikowanym kursie na Inspektora Ochrony Danych.

Celem Kursu jest wykształcenie osób wykonujących funkcję Inspektora Ochrony Danych, osób realizujących zadania związane z przetwarzaniem danych osobowych a także osób odpowiedzialnych za ochronę danych w przedsiębiorstwach, w których nie powołano IOD.

Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów i warsztatów, które pozwolą opanować praktyczne umiejętności w działalności osób pełniących funkcję IOD. Uczestnicy otrzymają m.in. wzór Polityki Ochrony Danych, Szablon Analizy Ryzyka oraz Certyfikat.

Kim jest IOD i kto powinien go powołać?
IOD zastępuje dotychczasowego Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Nawet jeśli z przepisów RODO nie wynika, że firma musi wyznaczyć Inspektora Ochrony Danych, wielu przedsiębiorców czyni to dobrowolnie z uwagi na fakt znaczącej pomocy w zakresie wdrożenia i prawidłowej realizacji nowych przepisów o ochronie danych w swojej firmie. ADO ma znacznie ułatwione zadania, kiedy obowiązki przejmuje profesjonalista.

Więcej informacji o kursie:

Dla przedstawicieli firm członkowskich Konfederacji Lewiatan specjalny rabat!

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem:
• w kwestiach merytorycznych: Teresa Grabowska, +48 604 171 771; teresa.grabowska@ecdpgroup.com
• w kwestiach organizacyjnych: +48 22 202 69 50, contact@ecdpgroup.com