Członek Konfederacji Lewiatan laureatem nagrody Komisji Europejskiej

Nagroda za doskonalenie zawodowe VET Excellence Award 2018 została przyznana wrocławskiej firmie Human Partner, członkowi Konfederacji Lewiatan! Jest to wyróżnienie Komisji Europejskiej za najlepsze praktyki w kształceniu i szkoleniu zawodowym w całej Europie. Ich laureaci mają prestiż występowania jako ambasadorzy w swojej dziedzinie.

VET Excellence Awards 2018 to konkurs organizowany przez Komisję Europejską z okazji Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. Wrocławska firma konsultingowo-szkoleniowa Human Partner, członek "Dolnośląskich Pracodawców" - związku regionalnego Konfederacji Lewiatan, została nagrodzona w kategorii „Training at Work". Jest to wyraz uznania za wyjątkowo skuteczny program szkoleniowy dla pracowników. O przyznaniu statuetki w dużej mierze zadecydowały głosy internautów.

Nagrodę podczas uroczystej gali odbywającej się w Wiedniu wręczyła Marianne Thyssen, komisarz UE ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników. Gala, podczas której ogłoszono laureatów Vet Excellence Award 2018, zamknęła Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych.

Serdecznie gratulujemy naszemu członkowi i życzymy dalszych sukcesów.

Konfederacja Lewiatan