Jak przygotować się do funkcji inspektora ochrony danych?

Z myślą o osobach, które odpowiadają w firmach za bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych oraz przygotowują się do pełnienia funkcji inspektora ochrony danych, kancelaria DZP przygotowała kompleksowy kurs łączący w sobie zagadnienia prawne oraz technologiczne.

Program kursu został podzielony na 5 modułów, aby przekazać niezbędną wiedzę w poszczególnych obszarach pełnienia funkcji IOD - prawa, technologii, zarządzania ryzykiem, compliance i bezpieczeństwa IT. To pięć weekendowych spotkań, zaplanowanych tak, aby uczestnicy mogli połączyć czas na naukę na kursie ze innymi zobowiązaniami i aktywnościami.
Kurs realizowany jest wspólnie z partnerami: Microsoft, Wolters Kluwer, Dekra, Chubb, Eversys.

Więcej informacji: https://www.dzp.pl/aktualnosci/346-inspektor-ochrony-danych-iod-prawo-i-technologia-kurs-kompleksowy-edycja-wakacyjna

Promocyjna cena uczestnictwa w kursie obowiązuje tylko do najbliższego piątku. Specjalnie dla członków Konfederacji Lewiatan zostanie przedłużona do 4 czerwca. W zgłoszeniu wysłanym do tego dnia prosimy o zawarcie adnotacji „członek Konfederacji Lewiatan".

Kurs - szczegóły

Konfederacja Lewiatan