Polski Związek Pracodawców Konsultingu z nowym członkiem

Consulting & More sp. z o.o. jest nową firmą Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu.

Consulting'n more - agencja PR

Agencja specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych marek oraz firm. Przez blisko 10 lat działalności na rynku zrealizowała projekty dla Klientów reprezentujących takie branże jak: farmacja, telekomunikacja, meblarstwo, finanse, IT, usługi profesjonalne, handel, produkcja i wiele innych. Podstawowe kompetencje Consulting'n more łączy idea one stop shopu z zakresu szeroko rozumianych treści.

Działalność firmy opiera się na czterech filarach Consumer PR, Corporate PR, Content Marketing, Social Media & Online.

Kluczowe partnerstwa biznesowe

Firma na stałe współpracuje z firmami i agencjami z obszaru marketingu (osób publicznych i marek) oraz PR. Najważniejsze z nich to:

Stor9_ (www.stor9.com)

Agencja jest oficjalnym partnerem Stor9_, firmy specjalizującej się w komunikacji marketingowej osób publicznych. Stor9_ to pierwszy na polskim rynku podmiot, który w kampaniach marketingowych marek reprezentuje ambasadora. Firma zarządza komunikacją marketingową osób publicznych. Consulting'n more odpowiada za działania media relations realizowane przez podmiot.

Eskadra (www.eskadra.pl)

Firma współpracuje z agencją Eskadra, jedną z najdłużej działających w Polsce niezależnych agencji reklamowych. Firma łączy kompetencje strategiczne, ATL, BTL, PR, interactive, social media, marketing miast i regionów oraz eventy. Consulting'n more wspiera Eskadrę w wybranych projektach obejmujących działania z zakresu PR (doradztwo strategiczne, koncepcje i działania operacyjne).

SAIA Alliance (www.saia.com.pl)

Consulting'n more działa w ramach SAIA Alliance, która zajmuje się komercjalizacją idei i projektów. W strukturach organizacji funkcjonują firmy i eksperci z obszarów takich jak: strategie biznesowe, marketing, sprzedaż, design i komunikacja marketingowa. Dzięki połączeniu kompetencji z różnych obszarów SAIA Alliance może przeprowadzić całościowy proces komercjalizacji - od analizy, przez stworzenie strategii, po jej wdrożenie. Consulting'n more jest jedną z firm członkowskich i odpowiada za obszar komunikacyjny realizowanych przez organizację projektów.

Możliwość prowadzenia działań na skalę międzynarodową

Jako jedyna w Polsce agencja PR Consulting'n more działa w strukturach IPREX -  Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm Public Relations. Dzięki temu firma ma możliwość prowadzenia działań PR nie tylko na rynku polskim, lecz także globalnie.

Sieć IPREX została założona w 1983 roku w Stanach Zjednoczonych przez firmy PR, które poszukiwały możliwości obsługi swoich klientów poza rynkiem lokalnym. Dzisiaj IPREX jest jedną z największych międzynarodowych organizacji tego typu z ponad 120 biurami oraz 1800 pracownikami na całym świecie. Roczny dochód organizacji wynosi 250 milionów dolarów. Więcej informacji: www.iprex.com

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie internetowej: www.consultingandmore.pl