Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019

Centrum Mediacji Lewiatan zaprasza na "Mediowanie w Lewiatanie" - wydarzenie organizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2019.

  

10 maja w Centrum Mediacji Lewiatan (w godzinach 13:00 - 14:00) odbędzie się pokaz teatru mediacyjnego pt. „Historia pewnego lokalu". W czasie pokazu profesjonalny mediator poprowadzi mediację pomiędzy zwaśnionymi stronami - powodem i pozwanym w sprawie dotyczącej najmu lokalu użytkowego w galerii handlowej. Obserwatorzy będą mieli okazję zaznajomienia się z przebiegiem postępowania mediacyjnego, poznać techniki mediacyjne wykorzystywane w czasie mediacji oraz zapoznać się z warsztatem prowadzenia mediacji w Centrum Mediacji Lewiatan.

Mediację poprowadzi Małgorzata Miszkin-Wojciechowska, a w role stron wcielą się Ekspertki Centrum Mediacji Lewiatan Agnieszka Siedlecka-Andrychowicz i Katarzyna Przyłuska-Ciszewska.

Po pokazie, w godzinach 14:00 - 16:00, odbędą się konsultacje mediatora Centrum Mediacji Lewiatan, na który zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwiązywaniem sporów w sprawach gospodarczych, pracowniczych, cywilnych.