Nowa publikacja Lewiatana: "Model monitorowania rządowego procesu legislacyjnego w Konfederacji Lewiatan"

Przedstawiamy Państwu przewodnik "Model monitorowania rządowego procesu legislacyjnego w Konfederacji Lewiatan". Podsumowaliśmy w nim doświadczenia projektu „Wdrożenie modelowych rozwiązań w zakresie monitorowania zmian w prawie gospodarczym w Konfederacji Lewiatan".

Opierając się o wiedzę naszych ekspertów, korzystając z narzędzi opracowanych w ramach projektu i testując poszczególne rozwiązania, zbudowaliśmy autorski model działania organizacji reprezentującej przedsiębiorców w procesie stanowienia prawa.

W „Modelu..." pokazujemy w jaki sposób pracujemy - jakie narzędzia lub techniki wykorzystujemy, w jaki sposób angażujemy przedsiębiorców i budujemy relacje z administracją publiczną oraz decydentami, aby zapewnić naszym członkom realny wpływ na regulacje prawne.

Zachęcamy również do pobrania aplikacji mobilnej Konfederacja Lewiatan, która została zrealizowana w ramach projektu.

Publikacja „MODEL MONITOROWANIA RZĄDOWEGO PROCESU LEGISLACYJNEGO W KONFEDERACJI LEWIATAN" została przygotowana przez Konfederację Lewiatan w projekcie „Wdrożenie modelowych rozwiązań w zakresie monitorowania zmian w prawie gospodarczym w Konfederacji Lewiatan", który jest realizowany na podstawie umowy POWR.02.16.00-00-0010/16, współfinansowanym przez Unię Europejską, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.