Zapraszamy na Międzynarodowy Kongres Mediacji Gospodarczej

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie organizuje Międzynarodowy Kongres Mediacji, który odbędzie się w dniach 11-12 września w Krakowie. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń w zakresie stosowania mediacji, także w postępowaniu administracyjnym i sądowo-administracyjnym. Pierwszy dzień Kongresu poświęcony jest mediacji gospodarczej, drugi - administracyjnej. Dzięki prelegentom z zagranicy mediację poznamy z perspektywy europejskiej i azjatyckiej.

Kongres skierowany jest do sędziów, mediatorów, pracowników naukowych, pracowników administracji publicznej oraz przedsiębiorców.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Krakowa, Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Współorganizatorzy: Krajowa Izba Radców Prawnych, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie i w Krakowie.

Patronat medialny: Rzeczpospolita, TVP3 oraz Radio Kraków. Partnerem wydarzenia jest Wolters Kluwer.

Formularz zgłoszeniowy na https://kongresmediacji.com/

Serdecznie zapraszamy!