Konferencja prasowa: Czarna lista barier PKPP Lewiatan

2005-02-20

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan zaprasza na konferencję prasową, połączoną z prezentacją drugiej edycji "Czarnej listy barier" - katalogu najważniejszych przeszkód, w istotny sposób utrudniających lub wręcz uniemożliwiających prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. W konferencji udział wezmą: Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan, oraz eksperci Konfederacji.

Serdecznie zapraszamy w poniedziałek, 24 stycznia 2005 r. o godz. 12.00 do siedziby PKPP Lewiatan, ul. Klonowa 6.