Konferencja prasowa Indeks Biznesu PKPP Lewiatan styczeń 2005

2005-02-20

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan zaprasza na konferencję prasową połączoną z prezentacją styczniowej edycji Indeksu Biznesu PKPP Lewiatan. W konferencji udział wezmą Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan, Małgorzata Krzysztoszek, Dyrektor Departamentu Eksperckiego Konfederacji, Stanisław Kubielas, ekspert ekonomiczny PKPP Lewiatan, a także zaproszony gość - Bohdan Wyżnikiewicz, Wiceprezes Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.

Zapraszamy w czwartek, 27 stycznia 2005 r. o godz. 12.00 do naszej siedziby w Warszawie, ul. Klonowa 6.