Lewiatan patronuje konferencji IT Management Gigacon 2007

2007-01-20

Już dziś zarejestruj się i weź bezpłatny udział w największej w Polsce, dwudniowej konferencji poświęconej zarządzaniu bezpieczeństwem informacji w przedsiębiorstwie IT Security Management Gigacon 2007, która odbędzie się 29-30.01.2007 r., w Warszawie, w Hotelu Novotel Airport, ul. 1 Sierpnia 1. Poznaj najnowsze standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmie: oszacowanie ryzyka, wybór optymalnego zabezpieczenia, opracowanie dokumentacji, wdrożenie polityki, przeszkolenie odpowiednich osób, ocena i weryfikacja zabezpieczeń. Konferencja IT Security Managment odbywa się po raz czwarty.

Podczas wykładów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania pozwalające na stworzenie kompleksowej i spójnej strategii zarządzania bezpieczeństwem informacji w firmie.

Proponowane sesje tematyczne:
- normy i wytyczne w zarządzaniu bezpieczeństwem,
- audyty bezpieczeństwa,
- systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji – ISMS,
- analiza i zarządzanie ryzykiem - metody i narzędzia,
- projektowanie i ocena zabezpieczeń,
- bezpieczeństwo osobowe - czynnik ludzki,
- zapewnienie ciągłości działania,
- policy enforcement systems - systemy wspomagające implementację polityki bezpieczeństwa,
- certyfikaty,
- polityka bezpieczeństwa,
- rozwiązania techniczne (VPN, firewall, IDS),
– polityka antywirusowa i antytrojanowa.

Panel dyskusyjny z udziałem naszych ekspertów to dodatkowa możliwość odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, jak zapewnić bezpieczeństwo informacjom.

Na konferencje zapraszamy:

- kadrę kierowniczą średniego i wyższego szczebla,
- osoby odpowiedzialne za strategie i utrzymanie bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmach i instytucjach,
-administratorów sieci i systemów zabezpieczeń,
-kierowników działów IT.

Informacje o konferencji: