Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium - dyrektywa dotycząca sprzętu ochrony indywidualnej (89/686/EEC)

2007-01-20

Zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium organizowanym w ramach projektu Umowy Bliźniaczej PL2005/IB/EC-01 - „Wsparcie MSP we wdrażaniu Dyrektyw Nowego i Globalnego Podejścia”. Seminarium poprowadzone zostanie przez ekspertów z Austrii i Słowenii: Adolfa Russold’a oraz Milos’a Serazin’a. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa, sala 160, w terminie: 10 i 11 stycznia 2007. Dyrektywa o sprzęcie ochrony indywidualnej (PPE) dotyczy jedynie wyrobów, które kupujący nabywa w celu jego ochrony indywidualnej w domu, pracy i w czasie wolnym. Roczne statystyki wypadków śmiertelnych oraz drobnych wypadków w pracy, tłumaczą wyraziście znaczenie ochrony i prewencji w tym zakresie. Zdrowie i bezpieczeństwo jednostki są jej podstawowymi prawami. Ludzie oczekują i wymagają wysokiego poziomu ochrony w pracy, w domu i w czasie wolnym. Dyrektywa Sprzęt ochrony indywidualnej (89/686/EEC) ustanawia wymagania głównie dla wyrobów, które są noszone: ubrań, okularów, wyposażenia ochrony słuchu itp.

Zgłoszenie udziału w seminarium prosimy kierować drogą elektroniczną do Pani Dominiki Wieczorek (Asystentki Projektu), tel: 022 432 82 16, e-mail: dominika_wieczorek@parp.gov.pl, do 5 stycznia 2007r.

Do pobrania: Program