Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Targi Kariery w Warszawie – najlepsi polscy studenci i młodzi profesjonaliści w jednym miejscu

2007-02-24

Targi Kariery to projekt, który pomaga młodym Polakom podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Skierowane są zarówno do studentów, absolwentów, jak i młodych specjalistów, którzy studia skończyli kilka lat temu. Targi odbędą się w Warszawie, 13-14 marca 2007, w Pałacu Kultury i Nauki. Lewiatan został patronem honorowym przedsięwzięcia. Zapraszamy! Na targach obecni będą polscy i zagraniczni pracodawcy, którzy przedstawią oferty pracy, praktyk i staży. W ramach międzynarodowej sekcji edukacyjnej Scope on The Globe, uniwersytety z kraju i z zagranicy zaprezentują możliwości kształcenia na studiach drugiego stopnia oraz podyplomowych.

Organizatorzy spodziewają się około 8000 gości w wieku 22 -- 30 lat. Targi odwiedzą ludzie ambitni, pragnący poszerzyć swoje horyzonty oraz inwestujący w swoją przyszłość.

Patronat medialny nad imprezą objęło: Metro, Portal o2, Portal Jobpilot, Radio RMF Maxx, Gazeta Studencka „Semestr”, Organizator.

Szczegółowe informacje w załączonej broszurze.

Do pobrania: Formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji na www.targikariery.pl
Kontakt: Aromedia Polska, Katarzyna Kokoszkat. +48 22 875 29 05