Jakie korzyści będą mieli Polacy dzięki świadectwom energetycznym

2009-01-18

„Jakie korzyści będą mieli Polacy dzięki świadectwom energetycznym”

W konferencji udział wezmą:

Ryszard Kowalski, Prezes Związku
Dr Krzysztof Kasperkiewicz, ITB
Gościem konferencji będzie Olgierd Dziekoński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury.

Podczas konferencji wyjaśnimy:

Czy posiadanie świadectwa jest obligatoryjne?
Czy i jakie korzyści będzie miał posiadacz świadectwa charakterystyki energetycznej budynku?
Jak porównać zużycie energii wykazane przez liczniki (gazu, prądu, ciepła) z wartościami podanymi w świadectwie?
Jakie mogą być różnice pomiędzy rzeczywistym zużyciem energii a wartościami podanymi w świadectwie?

Zapraszamy w środę, 12 listopada o 11.00 do siedziby PKPP Lewiatan, ul. Klonowa 6