Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Rok 2013 - Konferencja START-UP! Jak innowacyjnie wspierać innowacje?

2013-01-22

22 stycznia 2013 r. w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się Konferencja „START-UP! Jak innowacyjnie wspierać innowacje?", organizowana przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej, Giełdę Papierów Wartościowych oraz Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Głównym celem konferencji jest wymiana doświadczeń i pomysłów na komercjalizację rezultatów badań naukowych - między nieszablonowo myślącymi naukowcami i przedstawicielami świata biznesu. Uczeni będą mieli szansę nie tylko na pogłębienie swojej wiedzy na temat komercjalizacji, ale również będą mogli zaprezentować swoje innowacyjne pomysły potencjalnym inwestorom, zainteresowanym biznesowym wykorzystaniem wyników ich prac badawczych.

Część plenarna konferencji będzie się składała z dwóch paneli - w trakcie pierwszego z nich zostaną omówione dostępne formy wsparcia innowacji ze strony instytucji publicznych, zaś drugi dotyczyć będzie współpracy, jaką naukowcy nawiązują z przedstawicielami biznesu, decydując się na komercjalizację wyników badań naukowych.
Do udziału w panelach zostali zaproszeni wybitni eksperci i praktycy z poszczególnych dziedzin, zaś jako keynote speaker wystąpi Johan Gorecki (http://johangorecki.com/aboutme.php), współtwórca Skype'a, który obecnie jest dyrektorem generalnym Globe Forum.

Naukowcy zainteresowani prezentacją w trakcie konferencji swoich pomysłów na wdrożenia, proszeni są o kontakt z Justyną Motrenko, tel.: 604 128 083, e-mail: justyna.motrenko@fnp.org.pl

W sprawie rejestracji uczestnictwa w konferencji prosimy o kontakt z Martą Michalską-Bugajską, tel.: 604 128 182, e-mail: bugajska@fnp.org.pl

Więcej informacji

Kliknij obrazek, aby powiększyć: