Spotkanie pt. Ile nóg ma słoń – czyli jak oceniamy siebie i innych, Poznań

2013-02-26

Wielkopolski Związek Pracodawców, w ramach cyklicznych, wtorkowych spotkań, zaprasza Państwa w dniu 26 lutego 2013 r. godz. ( wyjątkowo) 17.30 - 19.30 na spotkanie pt. „Ile nóg ma słoń - czyli jak oceniamy siebie i innych."

Tematem warsztatu będzie różnorodność i spostrzeganie, czyli zjawiska, mające wpływ na to jak zarządzamy ludźmi, dobieramy współpracowników i dajemy lub odbieramy sobie szanse.

Miejsce spotkania: siedziba WZP, ul. Grunwaldzka 104, sala konferencyjna 216.
Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres : asystent@wzp.org.pl lub telefonicznie 61 657 60 51.

Ramowy program warsztatu:
1. Ukryte teorie osobowości - jak dochodzimy do rozumienia innych
2. Odkrywanie i konstruowanie rzeczywistości - skąd wiemy to co wiemy o sobie i innych
3. Zarządzanie różnorodnością - co wynika z tego, że ludzie są różni

Warsztat poprowadzi dr Marta Mazurek - amerykanistka, nauczycielka akademicka, wykładowczyni Podyplomowego Studium Gender Studies na UAM, członkini Rady Naukowej Interdyscyplinarnego Centrum Badań Płci Kulturowej i Tożsamości UAM, trenerka związana z firmą szkoleniowo-doradczą Topos Doradztwo. Jej zainteresowania naukowe dotyczą m.in. literatury i krytyki literackiej.