Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Elektroniczne dokumenty w HR, Poznań

2013-03-12

Wielkopolski Związek Pracodawców zaprasza w ramach cyklicznych spotkań Członków WZP na spotkanie w dniu 12 marca 2013 r.  (wtorek) o godz. 17:00-18.30 w siedzibie Ferrodo Computer w Poznaniu, ul. Jasielska 8 C.

 

Temat spotkania „Elektroniczne dokumenty w HR - oszczędność czasu i papieru, sprawniejszy proces decyzyjno - rozliczeniowy".

  

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze HR. Głównym tematem spotkania będą e-Delegacje, dzięki którym przyspiesza się znacznie proces rozliczenia dokumentów związanych z delegowaniem pracowników.

Obok e-Delegacji zaprezentowane zostaną e-Urlopy i korzyści jakie niesie za sobą wdrożenie w firmie elektronicznych kart urlopowych.

Prosimy o zgłaszanie zainteresowania udziałem w spotkaniu na adres: asystent@wzp.org.pl  lub  telefonicznie  61 657 60 51